Endermologia Lipomasage w Warszawie

Endermologia Lipomasage

Metoda Endermologie ® została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego  na skórną i podskórną tkankę łączną.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez fizjoterapeutę przy pomocy urządzenia Cellu M6Integral. Terapeuta dzięki technologii opatentowanej w 2010 roku, ma do dyspozycji wirtualnego trenera, który dostosowuje program działania do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

 

Endermologia Cellu M6™ IntegralEndermologia Cellu M6Integral to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i na twarz. Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania technik Lipomassage® i Endermolift® w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych. W dniach 2-3 kwietnia 2011r. w Poznaniu odbyły się targi kosmetyczne gdzie Cellu M6Integral zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kupując zabiegi Endermologie ® sprawdź na jakiej maszynie pracuje dany salon.

 

Metoda Lippomassage™  polega na podciśnieniowym masażu określonych partii ciała przy pomocy komputerowo sterowanych rolek masujących. Poruszają się one niezależnie i z różnymi prędkościami, co w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtuje i rozmasowuje fałdę skórną. Jest metodą efektywną, nieinwazyjną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, jej skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi. Technikę tą można zastosować do różnych stanów i problemów organizmu.

ZALECENIA DO ZABIEGU ENDERMOLOGIE:

  • leczenie celulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego
  • wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru(uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych)
  • modelowaniesylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki  co powoduje wygładzenie nierówności skóry)
  • ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)
  • drenaż limfatyczny – stosowany przy wszelkiego rodzaju obrzękach, zalecany szczególnie po zabiegach chirurgii plastycznej (już kilka dni po zabiegu) lub jako zabieg przygotowujący do zabiegów chirurgii plastycznej –  gwarantujący szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej.
  • zabieg przeciwstarzeniowy – odmładzający skórę całego ciała, działa liftingująco poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu
  • zabiegi na biust – gwarantuje ujędrnianie oraz podniesienie biustu
  • Endermo drainig – zabieg redukujący syndrom „zmęczonych nóg”
  • zabiegi dla mężczyzn – odchudzający, lub modelujący wybrane partie ciała lub masaże całościowe

 

Endermologia zabieg w beauty4ever.pl

 

Każdy zabieg Lipomassage® techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany w seriach.  Pierwsze efekty widoczne są już po 6 zabiegach. Optymalna ilość zabiegów w serii zalecana przez fizjoterapeutów 14-20.

Kostium Endermowear jest niezbędnym ubraniem do wykonywanych zabiegów Endermologie®. Służy nie tylko celom higienicznym, ale także pomaga terapeucie na osiąganie lepszych efektów poprzez  szybszą identyfikację nadmiaru tłuszczu w tkance.

Endermowear można nabyć u nas przed zabiegiem, lub skorzystać z własnego. Wykonujemy zabiegi tylko w oryginalnych ubraniach brandowanych przez firmę LPG.

EFEKTY

 

rezultaty endermologia warszawarezultaty - endermologia zabieg w warszawie

 

 

 

 

 

 

rodzaj zab 1 cena 1 PROMOCJE
zabieg pojedynczy 170zł 140zł
pakiet 10 zabiegów 1500zł 1199zł
pakiet 15 zabiegów 2175zł * 1599zł Warszawa Mokotów
pakiet 20 zabiegów 2800zł * 1999zł Elbląg
kostium zabiegowy 100zł  od 13.05
kosmetyki LPG do zabiegu 20zł
kosmetyki LPG do zabiegu (cena pakietowa) 10zł

*w cenę pakietu wliczony jest oryginalny kostium zabiegowy LPG

Promocje nie obejmują kostiumu zabiegowego.

Promocje nie łączą się ze sobą. Każda promocja liczona jest od ceny podstawowej.

 

 

Szczegółowe informacje na temat endermologia warszawa na stronie http://www.polmax.eu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ilość zabiegów

cena pojedynczego zabiegu w pakiecie

całkowita cena pakietu

pojedynczy zabieg

10 zabiegów

15 zabiegów

20 zabiegów

170 zł

150 zł

140 zł

130 zł

-zł

1500 zł

2100 zł*

2600 zł*

Pełnia zabawy, zaprojektuj swoj wzorzec na paznokcie

×