Endermologia Lipomasage w Warszawie

Metoda Endermologie ® została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki ENDERMOLOGIA-INTEGRALtłuszczowej. Polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego  na skórną i podskórną tkankę łączną.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez fizjoterapeutę przy pomocy urządzenia Cellu M6Integral. Terapeuta dzięki technologii opatentowanej w 2010 roku, ma do dyspozycji wirtualnego trenera, który dostosowuje program działania do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Endermologia Cellu M6Integral to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i na twarz. Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania technik Lipomassage® i Endermolift® w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych. W dniach 2-3 kwietnia 2011r. w Poznaniu odbyły się targi kosmetyczne gdzie Cellu M6Integral zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kupując zabiegi Endermologie ® sprawdź na jakiej maszynie pracuje dany salon.

 

Metoda Lippomassage™  polega na podciśnieniowym masażu określonych partii ciała przy pomocy komputerowo sterowanych rolek masujących. Poruszają się one niezależnie i z różnymi prędkościami, co w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtuje i rozmasowuje fałdę skórną. Jest metodą efektywną, nieinwazyjną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, jej skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi. Technikę tą można zastosować do różnych stanów i problemów organizmu.

 

ZALECENIA DO ZABIEGU ENDERMOLOGIE:

  • leczenie cellulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego
  • wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru(uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych)
  • modelowanie sylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie orEndermologia Cellu M6™ Integralaz rozluźnienie zwłóknień tkanki  co powoduje wygładzenie nierówności skóry)
  • ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)
  • drenaż limfatyczny – stosowany przy wszelkiego rodzaju obrzękach, zalecany szczególnie po zabiegach chirurgii plastycznej (już kilka dni po zabiegu) lub jako zabieg przygotowujący do zabiegów chirurgii plastycznej –  gwarantujący szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej.
  • zabieg przeciwstarzeniowy – odmładzający skórę całego ciała, działa liftingująco poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu
  • zabiegi na biust – gwarantuje ujędrnianie oraz podniesienie biustu
  • Endermo drainig — zabieg redukujący syndrom „zmęczonych nóg”
  • zabiegi dla mężczyzn – odchudzający, lub modelujący wybrane partie ciała lub masaże całościowe

Endermologia zabieg w beauty4ever.pl

Każdy zabieg Lipomassage® techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany w seriach.  Pierwsze efekty widoczne są już po 6 zabiegach. Optymalna ilość zabiegów w serii zalecana przez fizjoterapeutów 14-20.

Kostium Endermowear jest niezbędnym ubraniem do wykonywanych zabiegów Endermologie®. Służy nie tylko celom higienicznym, ale także pomaga terapeucie na osiąganie lepszych efektów poprzez  szybszą identyfikację nadmiaru tłuszczu w tkance.

Endermowear można nabyć u nas przed zabiegiem, lub skorzystać z własnego. Wykonujemy zabiegi tylko w oryginalnych ubraniach brandowanych przez firmę LPG.

 

 

Cennik - Endermologia Lipomasage
Wybierz oddział: Warszawa Mokotów Elbląg Galeria Ogrody

NazwaCena
zabieg pojedynczy 170 zł
pakiet 10 zabiegów 1500 zł
pakiet 15 zabiegów 2175 zł
pakiet 20 zabiegów 2800 zł
kostium zabiegowy 100 zł

Promocja!

zabieg pojedynczy
140zł
pakiet 10 zabiegów
1199zł
pakiet 15 zabiegów
1599zł
pakiet 20 zabiegów
1999zł

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52
NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry