Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy   Masaż czekoladowy, dostępny w ofercie naszego salonu kosmetycznego to propozycja, która przypadnie do gustu zwłaszcza wszystkim miłośnikom tego słodkiego przysmaku. Zabieg ten łączy bowiem doskonale aromaterapeutyczne i odżywcze właściwości czekolady, dzięki czemu działa kojąco zarówno na psychikę, jak i ciało człowieka.

 

Zmysłowy masaż czekoladowy wykonywany w naszym salonie kosmetycznym wykorzystuje w pełni cenne właściwości ziaren kakaowca. Już jednorazowy seans łagodzi stres, poprawia nastrój i pozwala wprowadzić się w stan głębokiego odprężenia. Czekoladowy zapach towarzyszący zabiegowi, pobudza produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia.

 

Zabieg czekoladowy

Dzięki zawartym w czekoladzie naturalnym antyutleniaczom, polifenolom i flawonoidom, neutralizowane jest działanie wolnych rodników, co powoduje odmładzający wpływ masażu czekoladowego. Zawarte w czekoladzie żelazo, magnez i cynk pobudzają z kolei krążenie krwi, przyśpieszając spalanie tłuszczu i zmniejszając widoczność cellulitu.

 

Profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym to wyjątkowa chwila relaksu, która pomaga skutecznie usunąć z ciała nadmiar zgromadzonej wody i toksyn oraz łagodzić jednocześnie doskwierające nam napięcia i stres. Serdecznie zapraszamy na masaż czekoladowy, który odżywia skórę i przywraca dobry nastrój.

Jak wygląda zabieg czekladowy i opinie

Zabieg czekoladowy wykonujemy w oparciu o techniki znane z masażu klasycznego. Polega on na aplikacji kremu z czekolady oraz czekoladowego olejku do masażu, które są podczas wcierania świetnie wchłaniane przez skórę ciała. Wśród wskazań do przeprowadzenia masażu czekoladowego są otyłość, bóle mięśniowe i stawów, cellulit i spadek samopoczucia.

Koszt zabiegów

Rozkład cen dostępny jest w zakładce Cennik

NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176