Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny   Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której celem jest poprawa ogólnego stanu psychosomatycznego osoby masowanej. W czasach, w których żyjemy szybko, dotykają nas troski i problemy oraz narażeni jesteśmy na napięcie psychiczne, łatwo o brak energii i radości. Walczyć z tym można poprzez masaż relaksacyjny, kojący zarówno ciało, jak i duszę.

 

Na masaż relaksacyjny składa się szereg procedur, następujących poprzez skórę, która zdolna jest do odbierania bodźców zewnętrznych za pośrednictwem zakończeń nerwowych. Zabieg oddziałuje w efekcie na narządy i tkanki ciała za pomocą takich technik jak spokojne, delikatne i rytmiczne głaskanie, ugniatanie, rozcieranie oraz oklepywanie.

Części ciała

Masaż relaksacyjny wykonywany w salonie kosmetycznym polecamy szczególnie osobom przemęczonym, nadpobudliwym, z depresją czy stanami lękowymi, które chcą zaznać pełnego odprężenia i rozluźnienia. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nowotworowe, ostre stany zapalne stawów i ścięgien, choroby skórne, którym towarzyszy egzema, krwiaki i przebyte niedawno wylewy.

 

Masaż relaksacyjny w zależności od potrzeb może mieć charakter całościowy lub częściowy. Z powodzeniem stosowany jest na powierzchni pleców, twarzy i nóg zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. Występującymi zazwyczaj rodzajami masażu relaksacyjnego jest masaż gorącymi kamieniami, masaż solą himalajską, masaż aromaterapeutyczny czy też masaż orientalny.

Ceny i opinie

Wykonywany w naszym salonie masaż relaksacyjny w sposób przyjemny i bezpieczny likwiduje skutki stresu, rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie i ciśnienie krwi, zapewnia prawidłowy rytm serca oraz przywraca spokój i harmonię całego organizmu. Zapraszamy do umawiania zabiegów w atrakcyjnych cenach.

NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176