Masaż klasyczny i relaksacyjny w Warszawie

Masaże relaksacyjne i leczniczeMasaż to jeden z najstarszych sposobów postępowania leczniczego.

 

Ten korzystny wpływ bodźców mechanicznych na organizm znano już w starożytnych czasach na obecnych obszarach Chin oraz w Egipcie.

 

Masaż to zespół zabiegów, które oddziałują w różny sposób na tkanki i narządy naszego ciała. Dzięki temu zmienia się wygląd i funkcjonowanie całego naszego organizmu. Kontakt z masażystą następuje poprzez skórę, która poprzez zakończenia nerwowe odbiera takie bodźce z zewnątrz jak ciepło, zimno, dotyk i ból. Z tego też względu wykonuje się masaże z użyciem różnego rodzaju rozgrzewających olejków, czy też masaże kamieniami. Zdrowy wygląd skóry, odporność na szkodliwe czynniki oraz jak najdłuższy młodzieńczy wygląd jest przedmiotem troski wszystkich, nie tylko kobiet.

 

Zabiegi masażu wpływają nie tylko pielęgnacyjne, ale przede wszystkim leczniczo na skórę. Podczas takiego zabiegu usuwane są obumarłe komórki naskórka, poprawia się czynność wydalnicza gruczołów łojowych i potowych, polepsza się ukrwienie skóry i co najważniejsze usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii. Masaż wpływa doskonale na wygląd skóry – zwiększa się jej napięcie, staje się ona gładsza, bardziej napięta i sprężysta. Zabiegi masażu powodują, że nasze mięśnie są szybciej zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze a toksyny zostają szybciej usunięte. Mięśnie dzięki temu uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują, podnosi się ich napięcie i elastyczność.

 

Masaż pozwala się także zrelaksować. Rolę relaksacyjną pełnią masaże kamieniami. Pozwalają one szybko przywrócić nadwątloną równowagę psychiczną i fizyczną. Masaże kamieniami łączą w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii i opierają się na teorii przepływu energii przez organizm.

 

Masaże kamieniami wykonuje się przy pomocy rozgrzanych kamieni bazaltowych i zimnych marmurowych, którymi wykonuje się spokojne, harmonijne ruchy.

 

Masaże kamieniami – wskazania:

 

* otyłość,  okres rekonwalescencji,  stany po urazach OUN,  nerwice typu psychogennego,  choroby układu krążenia,  zaparcia, urazy ortopedyczne, choroby, reumatyczne, stany poudarowe,  rwa kulszowa i rwa ramienna, choroba Reynauda, mózgowe porazenie dziecięce (MPD), porażenia i niedowłady.

 

Masaż Warszawa – zapraszamy na zabiegi!

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ENDERMOLOGIA LIPOMASSAGE oraz drenażem Lymphastim

 

Czas masażu Rodzaj masażu Cena masażu Lokalizacja gabinetu masażu
  MASAŻ     
45 min relaksacyjny całościowy 110zł  
60 min relaksacyjny całościowy 140zł  
75 min relaksacyjny z masażem głowy 160zł Warszawa Mokotów
50 min czekoladowy całościowy 260zł Elbląg
30 min peeling kawowy 100zł  od 10.05
30 min Leczniczy pleców 85zł  
45 min Izometryczny 130zł
30 min Limfatyczny oczyszczający 100zł
45 min Limfatyczny oczyszczający 140zł
30 min Rytuał z użyciem gorących kamieni 120zł
60 min Rytuał z użyciem gorących kamieni 220zł
90 min Masaż z peelingiem 220zł
30 min Peeling 100zł
 

Pełnia zabawy, zaprojektuj swoj wzorzec na paznokcie

×