Mezoterapia bezigłowa

TMT mezoterapia CiałoMezoterapia bezigłowa przy użyciu urządzenia TMT System jest najskuteczniejszą z dotychczas znanych metodą bezinwazyjnego wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Jest to jedyne urządzenie na rynku pozwalające na wprowadzenie w głąb skóry substancji odżywczych na głębokość 4mm, czyli na taką samą jak mezoterapia igłowa.

Nową odmianą TMT system jest elektromezoterapia. Polega ona na łączeniu specjalnego programu Mesogel base z ampułkami do mezoterapii. Podobnie jak w mezoterapii tworzy się koktajle, które stanowią mieszaninę 3 składników aktywnych. Umożliwia to powstawanie wyjątkowych kuracji, odpowiednio dopasowanych do potrzeb pacjenta.

ZABIEG

Zabieg jest przeprowadzany za pomocą specjalnego aparatu z elektrodami. Osoba wykonująca zabieg przesuwa po skórze pacjenta elektrodę czynną, na którą nakręcany jest jednorazowy słoiczek ze składnikami aktywnymi.

Substancje te są wtłaczane w skórę dzięki przepływowi prądu elektrycznego wywołującego zjawisko elektroforoporacji, które jest kombinacją jontoforezy i elektroporacji. Elektroforoporacja 40-krotnie zwiększa transport do skóry właściwej składników aktywnych aplikowanych zewnętrznie.

Każdy zabieg powinien być poprzedzony mikrodermabrazją diamentową, dzięki czemu aplikowane substancje są jeszcze lepiej wchłaniane przez skórę właściwą.

Metoda jest bezebolesna, oraz nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Może być wykonywana o każdej porze roku i przed wielkim wyjściem.

Rodzaje programów zabiegowych:

 • program 1 – TMT antycellulitowy
 • program 2 – TMT cellulit zlokalizowany
 • program 3 – TMT rozstępy
 • program 4 – TMT ujędrniający
 • program 5 – TMT odmładzający
 • program 6 – TMT regeneracja skóry po słońcu
 • program 7 – TMT na przebarwienia


Mezo CiałoZabieg tmt TWARZ

EFEKT

Aby osiągnąć trwałe rezultaty, zabieg należy wykonywać cyklicznie, według programu ustalonego przez specjalistę. Zazwyczaj zabiegi wykonywane są w odstępie między 7-14 dni. Aby uzyskać spektakularne efekty zalecamy uzupełnianie zabiegów elektromezoterapii zabiegami Endermologii. Na twarz Endermologia protokołami Endermolift, na ciało Endermologia protokołami Lipomassage.


Czas zabiegu mezoterapii cena 1 LOKALIZACJA 1
15 min  twarz 250zł  Warszawa Mokotów
5 – 10 min twarz i szyja 300zł  Elbląg
10 – 20 min twarz, szyja + dekolt 350zł od 13.05
15 min 3 zabiegi na twarz + maska kremowa 699zł

 

 

           PROMOCJA !!!

 • zabieg na twarz – 200zł

 • zabieg na twarz i szyję – 250zł

 • zabieg na twarz, szyję i dekolt – 300zł

 • 3 zabiegi na twarz + maska kremowa 600zł

  3 zabiegi na twarz i szyję + maska kremowa 750zł

  3 zabiegi na twarz, szyję i dekolt + maska kremowa 1000zł

  1 zabieg na twarz+ maska algowa 250zł

*Promocje nie łączą się ze sobą. Każda promocja liczona jest od ceny podstawowej.

NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry