Plexr – usuwanie blizn

Zastosowanie czwartego stanu skupienia w leczeniu blizn potrądzikowych.

 

Informacje o stanach skupienia są nam doskonale znane już ze szkoły podstawowej, gdzie podstawowymi są ciało stałe, ciecz oraz gaz. Nowym, czwartym z nich jest plazma, zbudowana z poddanego procesu jonizacji cząsteczek gazu. To właśnie plazma została zastosowana w nowym urządzeniu o nazwie PLEXR. Technologia ta wywodzi się z Rzymu, jednym z jej głównych twórców jest Giorgio Fippi.

 

 

Plexr - usuwanie blizn

 

 

Podczas 1 sesji zabiegowej wiązka plazmy kierowana jest precycyjnie w poszczególne rejony nadmiaru skóry z zachowaniem małych odstępów. Blizny związane z trądzikiem są efektem przebiegu gojenia się wykwitów i powstawania nieprawidłowo zbudowanej, często przebarwionej i osłabionej skóry. Plexr umożliwia ich zredukowanie poprzez złuszczenie powierzchownych warstw skóry tzw naskórka.

 

 

Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn

 

 

Urządzenie pozwala widocznie ograniczyć stan zapalny, zmniejszyć liczbę zaskórników, oraz zredukować nadmierną ilość komórek naskórka. Taki proces może wspomóc, jak i całkowicie zastąpić inne metody leczenia defektów skórnych, m.in. farmakologiczne (które często związane są z przyjmowaniem leków oraz zmianami dietetycznymi o nieprzyjemnym działaniu ubocznym).

 

 

Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn

 

 

Poza zabiegami usuwania bliznn urządzenie Plexr stosowany jest również przy zabiegach odmładzania skóry w okolicach powiek, w usuwaniu niektórych zmian skórnych oraz redukcji zmarszczek. Bezpieczeństwo tego urządzenie wynika z tego, że generowana przez nie moc nie przekracza warstwy naskórkowej, działa bezpośrednio w miejscu, gdzie zostanie skierowana. Nie prowadzi również do nadmierne ogrzewanych tkanek, także nie dochodzi do krwawienia.

 

 

Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn

 

 

Do przeprowadzenia takiego zabiegu wystarczy krem znieczulający Emla.

Proces ten zaliczany jest on do zabiegów nieablacyjnych o niskim stopniu inwazyjności, a coraz to większą popularność zdobywa głównie ze względu na bardzo wysoką skuteczność.

 

 

Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn   Plexr - usuwanie blizn

NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176