Makijaż permanentny Warszawa

Makijaż permanentnyMakijaż Conture Make-up LONG TIME LINER jest metodą nr 1 na świecie. Naturalnie nasyca kolorem kontury ust, brwi i oczu, delikatnie podkreślając  piękno każdej kobiety. Barwniki dobierane są do typu urody, karnacji, oprawy i koloru oczu oraz ust. Pigmenty są pochodzenia naturalnego, nie są toksyczne i nie alergizujące. Osadzone w naskórku utrzymują się w sposób widoczny  ok. od 3 do 5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

ZABIEG

Zabieg wykonujemy na zdrowej skórze. W przypadku opryszczki czekamy, aż ustąpi. Jeśli klientka nosi szkła kontaktowe, powinna je wyjąć przed zabiegiem.
W celu zminimalizowania bólu podczas pigmentacji, stosujemy maść EMLA.
Należy przyjść godzinę wcześniej przed  zabiegiem, aby nałożyć preparat znieczulający. Przed makijażem ust można zastosować znieczulenie stomatologiczne. Informacja w recepcji salonu.

POWRÓT DO NORMALNEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Podczas zabiegu może dojść do zaczerwienienia, podrażnienia lub obrzęku skóry. Ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać- jest to proces naturalny i nieuciążliwy. Bardzo ważna jest systematyczna pielęgnacja  preparatami, polecanymi niżej.

EFEKT

Bezpośrednio po zabiegu kolor jest bardzo intensywny. W ciągu 4-5 dni  po zabiegu barwnik złuszcza się i makijaż permanentny blednie o ok. 50%. Dlatego po upływie 2 tygodni do miesiąca po zabiegu należy obowiązkowo skorzystać  z uzupełnienia w celu nasycenia koloru i utrwalenia rezultatów. Pierwsze uzupełnienie jest bezpłatne.
Każde następne jest odpłatne zgodnie z  aktualnie obowiązującymi cenami w salonie.
Jeżeli w ciągu 3-5 lat barwnik nie będzie uzupełniany, to po tym czasie wraz z łuszczeniem się naskórka barwnik wyłuszczy się i  pozostanie tylko delikatny zarys makijażu. Dlatego, aby utrzymać intensywność i świeżość koloru należy uzupełniać barwnik średnio raz w  roku.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

USTA: w pierwszym dniu po  zabiegu zaleca się przyjmowanie płynów przez słomkę. Opłukanie  ust po każdym posiłku, aby usunąć resztki soli i kwasów z pożywienia. Nie stosowanie (przez cały czas gojenia się ust) pomadek i błyszczyków używanych do tej pory, ponieważ mogą być zainfekowane wirusem opryszczki.
OCZY: w pierwszym dniu po zabiegu można zakraplać sól fizjologiczną.
Przez 3 dni po zabiegu nie zaleca się: noszenia szkieł kontaktowych, tuszowania rzęs  malowania powiek ze względu na infekcję brzegów powiek.
OCZY, USTA, BRWI : w pierwszym dniu po zabiegu, aby usunąć opuchliznę można stosować zimne okłady. Np. kostki lodu  lub schłodzoną maskę żelową zawinąć w kilka chusteczek higienicznych i przyłożyć na opuchnięte miejsca. Nigdy bezpośrednio na skórę!!!
Przez 4 dni po zabiegu skórę myjemy wodą lub delikatnym tonikiem.
Przez 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny i basenu.
Przez 6- tygodni nie  należy eksponować twarzy na słońcu.
Nie należy: drapać, trzeć, skubać, usuwać na siłę łuszczącego się naskórka. Nie stosować żadnych peelingów. Podczas przebywania na słońcu należy nakładać kremy z filtrem.
Pierwsze dwa dni TRIBIOTYK, pozostałe dni do uzupełnienia BEPANTHEN maść. Jak najczęściej. Nawet do ośmiu razy na dobę. Zawsze nakładamy preparat patyczkiem do pielęgnacji uszu. Nigdy palcem! Powyższa pielęgnacja obowiązuje również po uzupełnieniu.

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, infekcja, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 3 dni przed zabiegiem i po zabiegu również przy uzupełnieniu stosować HEVIRAN. Lek sprzedawany jest na  receptę.

CENNIK

  • kreska górna 500zł
  • kreska dolna 400 zł
  • brwi 800 zł
  • usta – kontur 600 zł
  • usta z cieniowaniem 800 zł
  • usta z wypełnieniem 1000 zł

*powyższe ceny zawierają jednorazowe uzupełnienie barwnika do miesiąca czasu  od zabiegu  podstawowego.
*każde dodatkowe uzupełnienie 300 zł,  zmiana koloru 500 zł

PROMOCJA!!! 

  • kreska górna 350zł

  • kreska dolna 350 zł

  • brwi 650 zł

  • usta z cieniowaniem 600 zł

 

Pełnia zabawy, zaprojektuj swoj wzorzec na paznokcie

×