Manicure hybrydowy - ESSIE - SHELLAC - O.P.I.

TRWAŁY EFEKT BEZ ODPRYSKÓW! 

manicure hybrydowy

Jest to manicure do którego wykonania wykorzystywane są lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując przez minimum dwa tygodnie. Nowością na rynku profesjonalnym jest manicure hybrydowy lakierami Essie, do tej pory manicure hybrydowy wykonywany był głownie na lakierach OPI metodę tę nazywamy również manicure Shellac

Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub zrobienie manicure hybrydowego od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Hybryda nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Manicure Hybrydowy może być świetną formą zabawy kolorem. Ogromna paleta barw lakierów do paznokci idealnie uzupełnia obowiązujące trendy w modzie. Kolory można dowolnie ze sobą łączyć np. Ombre lub użyć drukarki  cyfrowej do ozdabiania paznokci.

PALETA PODSTAWOWYCH KOLORÓW ESSIE

ZAPRASZAMY NA MANICURE HYBRYDOWY W BEAUTY4EVER

Promocja!

MANICURE HYBRYDOWY
69 zł
HAPPY HOURS

zrób hybrydę do 15

od pon. do pt.
MANICURE HYBRYDOWY + PEDICURE HYBRYDOWY
199 zł
HAPPY HOURS

zrób hybrydę do 15

od pon. do pt.

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52

SPECJALIŚCI – PASJONACI – PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ:

MALOWANIE Z UŻYCIEM DRUKARKI CYFROWEJ

DRUKARKA DO PAZNOKCI4

NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176