Manicure hybrydowy - ESSIE - SHELLAC - O.P.I.

Malowanie paznokci zwykłym lakierem to sztuka wymagająca nie lada wprawy i czasu – nawet jeśli z samym malowaniem uwiniemy się stosunkowo szybko, lakier musi wyschnąć a zbyt szybkie przystąpienie do wykonywania rutynowych czynności domowych może zniweczyć cały zabieg. Pranie, przygotowywanie posiłków czy porządki sprawiają, że lakier na paznokciach szybko traci swoje walory.

Jeśli więc komuś można polecić manicure hybrydowy to właśnie kobietom, którym zależy na nienagannym wyglądzie paznokci, ale nie mogą pozwolić sobie na rezygnację z prac domowych. Dobrze zrobiony manicure hybrydowy nie daje efektu nienaturalnie pogrubionej płytki paznokciowej. Jest naturalny i trwały. Mało tego – działa na kruche i łamliwe paznokcie jak ochronny okład.

TRWAŁY EFEKT BEZ ODPRYSKÓW! 

manicure hybrydowy

Jest to manicure do którego wykonania wykorzystywane są lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując przez minimum dwa tygodnie. Nowością na rynku profesjonalnym jest manicure hybrydowy lakierami Essie, do tej pory manicure hybrydowy wykonywany był głownie na lakierach OPI metodę tę nazywamy również manicure Shellac

Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub zrobienie manicure hybrydowego od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Hybryda nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Manicure Hybrydowy może być świetną formą zabawy kolorem. Ogromna paleta barw lakierów do paznokci idealnie uzupełnia obowiązujące trendy w modzie. Kolory można dowolnie ze sobą łączyć np. Ombre lub użyć drukarki  cyfrowej do ozdabiania paznokci.

PALETA PODSTAWOWYCH KOLORÓW ESSIE

Kolory
Kolory oferowanych przez nas Manicure
Kolor 1
Kolor 2
Kolor 3
Kolor 4
Kolor 5
Kolor 6
Kolor 7
Kolor 8
Kolor 9
Kolor 10
Kolor 11
Kolor 12
Kolor 13
Kolor 14
Kolor 15
Kolor 16
Kolor 17
Kolor 18
Kolor 19
Kolor 20
Kolor 21
Kolor 22
Kolor 23
Kolor 24
Kolor 25
Kolor 26
Kolor 27
Kolor 28
Kolor 29
Kolor 30
Kolor 31
Kolor 32

Manicure hybrydowy można wykonywać w czasie ciąży, a więc w okresie, kiedy paznokcie są szczególnie kruche i delikatne. Utwardzony światłem lampy LED manicure pozostaje na paznokciach dwa tygodnie, odporny na kruszenie i matowienie. Po upływie tego czasu trzeba go usunąć i zrobić nowy.

ZAPRASZAMY NA MANICURE HYBRYDOWY W BEAUTY4EVER

Promocja!

MANICURE HYBRYDOWY
69 zł
HAPPY HOURS

zrób hybrydę do 15

od pon. do pt.
MANICURE HYBRYDOWY + PEDICURE HYBRYDOWY
199 zł
HAPPY HOURS

zrób hybrydę do 15

od pon. do pt.

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52

SPECJALIŚCI – PASJONACI – PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ:

MALOWANIE Z UŻYCIEM DRUKARKI CYFROWEJ

DRUKARKA DO PAZNOKCI4

NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176