Manicure i Pedicure w Beauty4ever Warszawa

Perfekcyjny manicure…

Dlaczego nie?

Najlepszym sposobem na zadbane paznokcie, dłoni i stopy i jest manicure lub pedicure. Nie tylko chodzi o to, by pięknie wyglądały, ale przede wszystkim by były zdrowe. Nie potrzeba wiele czasu, żeby zadbać o swoje dłonie i paznokcie. Manicure można zrobić np. w przerwie na lunch. Jeśli jednak Twoje dłonie potrzebują bardziej wymagających zabiegów, musisz poświęcić trochę więcej czasu. Efekt jednak będzie niesamowity. Na profesjonalne zabiegi manicure i pedicure SPA zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie (na Mokotowie), oraz w Elblągu

Manicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp

 

Manicure expresowy, czyli klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie, obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie.  Czas zabiegu: 30 minut.

Manicure SPA, który bazuje na aromaterapeutycznych kosmetykach bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Pielęgnuje zmęczone i zniszczone dłonie oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie. Na zabieg składa się: manicure klasyczny połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi dłoni, peeling, rewitalizująca kąpiel, maska, odżywcze preparaty, profesjonalny masaż dłoni. Czas zabiegu: 60 minut.

Manicure SPA dla skóry dojrzałej – młodszy wygląd dłoni jest teraz możliwy dzięki manicure O.P.I! Produkty marki OPI gwarantują porównywalną skuteczność z profesjonalnymi zabiegami pielęgnacji twarzy w czterech krokach: złuszczanie, kąpiel, maska o działaniu przeciwzmarszczkowym, odżywianie, a na koniec odprężający masaż dłoni. Czas zabiegu: 60 minut.

MANICURE KLASYCZNY W BEAUTY4EVER

 

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI MANICURE W BEAUTY4EVER

Cennik

CzasNazwaCena
20 minmanicure męski 40 zł
30 minmanicure expresowy (klasyczny) 50 zł
60 minmanicure SPA 100 zł
20 minzabieg parafinowy 30 zł
20 minzdobienie paznokci 30 zł
10 minnadruk cyfrowy Najlo 1 pazn. do usługi manicure 10 zł

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52

PROFESJONALNY, DOŚWIADCZONY PERSONEL POLECA:

MALOWANIE Z UŻYCIEM DRUKARKI CYFROWEJManicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp   Manicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp   Manicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp   Manicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp   Manicure klasyczny -  manicure SPA Pielęgnacja dłoni i stóp


NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176