Pedicure klasyczny, japoński i hybrydowy w Warszawie

Pedicure: klasyczny - hybrydowy - SPA Pielęgnacja dłoni i stóp

Pedicure klasyczny

podstawowy zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie. Pedicure wykonywany minimum 1 raz w miesiącu zapobiegnie powstawaniu dużych zrogowaceń na stopach, oraz ich pęknięciom. Czas zabiegu: 60 minut.

Pedicure SPA 

to relaksujący i kojący zabieg, rozpieszcza stopy jak i zmysły, wykonywany wśród zapachów olejków aromaterapeutycznych. Wzbogacona pielęgnacja obejmująca kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry oraz głębokie nawilżanie, przyjemny masaż i lakierowanie. Czas zabiegu: 90 minut.

 

Pedicure Hybrydowy

zabieg pedicure klasyczny wraz z malowanie lakierem utwardzanym w lampie UV – utrzymującym się na paznokciach do kilku tygodni. Wygodna formuła hybrydy pozwala na natychmiastowe założenie obuwia po zakończeniu zabiegu, bez uszkodzeń lakieru.  Czas zabiegu: 75 minut.

 

Kosmetyki z serii Pedicure O.P.I  oraz GEHWOL to system produktów do wykonania profesjonalnego zabiegu pedicure, dzięki którym zwykły zabieg zamieni się w wyjątkowy zabieg SPA lub pedicure leczniczy. Zawierają kojące ekstrakty roślinne, dzięki którym stopy będą odmłodzone, odświeżone i pełne energii. Pedicure Warszawa Mokotów i Pedicure Elbląg Zapraszamy.

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52
NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176