Powiększanie ust

Powiększanie ust Medycyna estetyczna

Coraz popularniejsze stały się zabiegi poprawiające kształt i kolor ust, już nie tylko gwiazdy i celebrytki powiększają sobie usta. Ten zabieg medycyny estetycznej dostępny jest dla każdej kobiety, która odczuwa dyskomfort związany z kształtem czerwieni wargowej. Dzięki znieczuleniu zabieg jest bezbolesny. Jeśli jednak krem znieczulający, którym przed zabiegiem traktowana jest okolica ust

Efekty zabiegu utrzymują się od kilku miesięcy do kilku lat. Poza zabiegowy obrzęk znika najpóźniej po 3 dniach i można cieszyć się pięknymi pełnymi ustami. Jeśli chodzi o zalecenia po zabiegu, to dobrze jest masować okolicę ust. Skutki uboczne nie zdarzają się pod warunkiem, że znamy przeciwwskazania do zabiegu, a są to ciąża i karmienie piersią, opryszczka, choroby autoimmunologiczne czy alergia na kwas hialuronowy.

 

Metoda powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzykiwaniu pod skórę substancji uwypuklających objętość warg. Za pomocą tej metody nasze usta zyskują idealny wymarzony kształt.

 

Współczesna medycyna estetyczna, daje do wyboru szeroką gamę preparatów, które w rękach doświadczonego specjalisty gwarantują pełne powodzenie.

 

Doświadczony zespół specjalistów, Lekarzy medycyny estetycznej gwarantuje bezpieczeństwo i efekt zabiegu.

 

W naszej klinice korzystamy z preparatów: Restylane, Princess

ZABIEG

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, w celu ustalenia pożądanego efektu, ponieważ każda twarz jest inna wymaga podkreślenia innych elementów. Następnie okolica zabiegowa zostaje znieczulona. Następnie lekarz kształtuje wargi  wprowadzając odpowiednią ilość preparatu. Po wprowadzeniu preparatu lekarz przystępuje do jego równomiernego umiejscowienia poprzez zastosowanie masażu warg.

 

Twoje usta już są takie jak sobie wymarzyłaś.

 

Przed zabiegiem nie wolno stosować środków przeciwbólowych, przeciwzapalnych, oraz antykoagulantów.
Kobiety nie powinny powiększać ust w czasie ciąży i karmienia, w czasie miesiączki oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych.

Czas zabiegu ok. 30-50 minut.

Zabieg zalecany jest w:

  • powiększaniu ust
  • korekcji asymetrii ust
  • podniesieniu kącików ust
  • wypełnianiu zmarszczek wokół ust

PO ZABIEGU

Wrażliwy okres dla miejsca zabiegowego 2-3 dni.  Zaleca się masowanie okolicy zabiegowej.

EFEKT

W zależności od specyfiki naszego organizmu, kwas hialuronowy użyty do powiększenia ust może wchłonąć się po jakimś czasie od wykonania zabiegu. Trzeba go wtedy powtórzyć. Profesjonalne powiększanie ust metodą wstrzykiwania kwasu hialuronowego jest bezpieczne i skuteczne, a klientki wyrażają o nim niemal wyłącznie pozytywne opinie.

Efekt końcowy widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu, utrzymuje się od 3 miesięcy do kilku lat.

 

Powiększanie ust Medycyna estetyczna   Powiększanie ust Medycyna estetyczna

Zapisz

Cennik - powiększanie ust

powiększanie i modelowanie ust, podnoszenie kącików ust
Stylage M Lido 1100 zł 950 zł
TEOSYAL Kiss (1ml) 1100 zł 990 zł
TEOSYAL GLOBAL ACTION ( 1 ml) 1100 zł 990 zł

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52
NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176