Endermologia LPG INTEGRAL Warszawa Mokotów

ENDERMOLOGIA-INTEGRALMetoda Endermologie ® została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego  na skórną i podskórną tkankę łączną.

Nasze urządzenie to najmłodsze dziecko systemów Endermologie i nazywa się Cellu M6Integral.

 

Endermologia Cellu M6Integral to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i na twarz. Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania technik Lipomassage® i Endermolift® w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych, to jeden z niewielu zabiegów, który ujędrnia i podnosi biust.

 

Kupując zabiegi Endermologie ® sprawdź na jakiej maszynie pracuje dany salon, upewnij się że posiada logo LPG i zażądaj karty serwisowej (paszportu).

 

W 2016 roku został wprowadzony nowy skrócony protokół zabiegowy Endermologie Express,

który trwa tylko 15 min.

Jesteśmy już po szkoleniu!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ZALECENIA DO ZABIEGU ENDERMOLOGIE:

  • leczenie cellulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego
  • wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru(uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych)
  • modelowanie sylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki  co powoduje wygładzenie nierówności skóry)
  • ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)
  • drenaż limfatyczny – stosowany przy wszelkiego rodzaju obrzękach, zalecany szczególnie po zabiegach chirurgii plastycznej (już kilka dni po zabiegu) lub jako zabieg przygotowujący do zabiegów chirurgii plastycznej –  gwarantujący szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej.
  • zabieg przeciwstarzeniowy – odmładzający skórę całego ciała, działa liftingująco poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu
  • zabiegi na biust – gwarantuje ujędrnianie oraz podniesienie biustu
  • Endermo drainig – zabieg redukujący syndrom „zmęczonych nóg”
  • zabiegi dla mężczyzn – odchudzający, lub modelujący wybrane partie ciała lub masaże całościowe

Każdy zabieg Lipomassage® techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany w seriach.  |Pierwsze efekty widoczne są już po 6 zabiegach. Optymalna ilość zabiegów w serii zalecana przez fizjoterapeutów 10-15.

Endermowear można nabyć u nas przed zabiegiem, lub skorzystać z własnego. Wykonujemy zabiegi tylko w oryginalnych ubraniach brandowanych przez firmę LPG.

Metoda Lippomassage™  polega na podciśnieniowym masażu określonych partii ciała przy pomocy komputerowo sterowanych rolek masujących. Poruszają się one niezależnie i z różnymi prędkościami, co w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtuje i rozmasowuje fałdę skórną. Jest metodą efektywną, nieinwazyjną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, jej skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi. Technikę tą można zastosować do różnych stanów i problemów organizmu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Promocja!

1 ZABIEG
140 zł
10 ZABIEGÓW
1099 zł
15 ZABIEGÓW
1500 zł
20 ZABIEGÓW
2 000 zł
KOSTIUM GRATIS

Cennik - Endermologia Lipomasage

NazwaCena
1 klasyczny zabieg całego ciała - od 35 min do 45 min 170 zł 140 zł
zabieg expresowy - 15 min 75 zł 65 zł
pakiet 10 zabiegów 35 min 1500 zł 1099 zł
pakiet 10 zabiegów expresowych - 15 min 750 zł 599 zł
pakiet 15 zabiegów 2175 zł 1500 zł
pakiet 20 zabiegów 2800 zł 2000 zł
kostium zabiegowy 100 zł

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52
NOWOŚĆ: PLEXR®ALTERNATYWA DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCHSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176