Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave

Veinwave jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration) i dopuszczony do wykorzystania na terenie USA.
Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale

Veinwave zamyka naczynia i eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu termokoagulacji jednobiegunowej – UTC (Unipolar Thermo-Coagulation). Jest to technologia, która wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek.
Energia przekazywana jest przez bardzo cienką igłą w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek.  Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania zmian pigmentacyjnych i blizn.
Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika do godziny od zakończenia terapii. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI POPARTA CERTYFIKATAMI FDA

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Krótki czas zabiegu, przynoszący natychmiastowy efekt. Nie posiada tylu ograniczeń co inne, popularne metody, t.j. laser, IPL czy elektrokoagulacja. Zabieg można wykonywać przez cały rok. Terapia nie wiąże się z ryzkiem takich powikłań jak ból, poparzenie, czy blizny. Pacjent po Veinwave może od razu powrócić do pełnej aktywności.

EFEKT NATYCHMIASTOWY

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki niechciane naczynia i zaczerwienienia na naszej twarzy znikają już po pierwszym zabiegu (ok.80%). Całość zabiegu zamykania naczyń jest wykonywana pod stałym monitoringiem z użyciem videodermatoskopu, który powiększa obszar zabiegowy 30 krotnie. (zdjęcie przed i zdjęcie po zabiegu)

HIGH TECHNOLOGY – technologia z 2014 roku

Jedyne urządzenie na rynku, które umożliwia zamykanie naczyń na powiekach, oraz pozwala na przywracanie czerwieni wargowej.

Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale

 Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale  Zamykanie naczyń czerwonych Veinwave Kosmetologia twarzy LASEROTERAPIA Medycyna estetyczna Pozostale

 • Szybkie efekty bez skutków obocznych
 • Relatywnie bezbolesny, określany jako „ugryzienie komara lub wyrywanie włosa”
 • Żadnych siniaków, blizn, zmian pigmentacyjnych
 • Bez okresu rekonwalescencji
 • Bez konieczności noszenia opasek uciskowych, kombinezonów
 • Dla każdego rodzaju skóry
 • Bez unikania słońca
 • Zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana
 • Sprawdzona procedura, bezinwazyjna, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA
 • Przeciwskazanie – uczulenie na nikiel

 

Zapisz

Cennik - zamykanie naczynek czerwonych

NazwaCena
pojedyncze naczynie 150 zł 99 zł
policzek (do 100 impulsów) 250 zł
policzek (do 400 impulsów) 500 zł
nos (do 100 impulsów) 250 zł
nos (do 400 impulsów) 500 zł

Umów się na wizytę

22 22 43 176 Warszawaul.Wołodyjowskiego 52
NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176