Opadające powieki
Worki i zmarszczki pod oczami
To już nie problem!

Najnowsze urządzenie wykorzystujące energię PLAZMY umożliwia pracę na oku
oraz w jego okolicach.

Dzięki PLEXR:
• Podniesiesz opadającą powiekę
• Usuniesz worki pod oczami
• Zlikwidujesz na zawsze zmarszki pod oczami oraz kurze łapki
SPRAWDŹ NIESAMOWITE EFEKTY --->>>

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki niechciane naczynia i zaczerwienienia na naszej twarzy znikają już po pierwszym zabiegu (ok.80%). Veinwave jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji. Zabieg przynosi pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Czas zabiegu jest krótki, a efekty natychmiastowe.

poznaj działanie Veinwave

usuwanie-przebarwien

Przebarwienia to plamy na skórze powstające z powodu nagromadzenia melaniny w jednym miejscu. Tworzą się pod wpływem słońca, zwłaszcza podczas różnych burz hormonalnych (np. w ciąży), kiedy łykamy środki światłouczulające (np. tabletki antykoncepcyjne lub leki na nadciśnienie) czy używamy kosmetyków na bazie alkoholu. W naświetlanych laserem miejscach światło jest pochłaniane przez nagromadzoną miejscami melaninę, która odbiera energię i rozbija się na mniejsze kawałki. Taki rozdrobniony barwnik jest samodzielnie usuwany przez organizm.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

dowiedz się więcej

usuwanie-kurzajek

Brodawki zwane popularnie kurzajkami to guzki wywołane infekcją wirusową. Są to wirusy brodawczaka ludzkiego. Brodawki są zakaźne i łatwo się nimi zarazić.

Włókniaki to miękkie, uszypułowane guzki, zwisające workowato, barwy skóry lub nieco ciemniejsze, brunatnawe. Mogą być różnej wielkości. Najczęściej zlokalizowane są na szyi, karku, okolicy pach, powiek.

Znamiona to plamy barwnikowe różnego kształtu i wielkości, wyraźnie odgraniczone od otoczenia, powiększające się wraz z wzrostem. Występują od urodzenia lub pojawiają się z wiekiem. Mogą być płaskie lub wyniosłe.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

dowiedz się więcej

Pęknięte naczynka czyli tzw. pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Zamykanie naczynek to szybki i bezbolesny zabieg, wykonywany jednorazowo w przypadku małych pajączków, natomiast większe usuwane są po kilku wizytach w gabinecie. Wykonane profesjonalnie zamykanie naczynek daje skuteczny i trwały efekt, dzięki czemu po zabiegu można cieszyć się zdrową i gładką skórą.

dowiedz się więcej
NOWOŚĆ: ULTRAFORMER III®ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI 1 ZABIEG - EFEKT GWARANTOWANYSPRAWDŹ

Powrót do góry
Umów się na wizytę:
22 22 43 176