Zadzwoń: +48 791 116 700

depilacja laserowa
light sheer duet

zdaniem Polaków najlepszy laser do depilacji laserowej

trwała
depilacja
laserowa

jaki laser do depilacji wybrać?
która depilacja laserowa jest najskuteczniejsza?
który laser jest Bezpieczny?

Inne rodzaje depilacji laserowej Lasery diodowe, i inne technologie

W gabinetach wykorzystuje się różne technologie depilacji laserowej. Ich szybkość i skuteczność oraz poziom bólu zależą od wielu parametrów.
> Laser aleksandrytowy emituje wiązkę światła o długości fali około 755 nm, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze i nieselektywnie absorbowana przez melaninę.
> Laser Neodymooy - yagowy generuje długość wiązki światła wynosi około 1064 mm.
> Laser diodowy, nazywany również Light Sheer, oddziałuje na włosy znajdujące się w tak zwanej fazie wzrostu i to one zostają usunięte. Depilacja laserem diodowym polega na wykorzystaniu urządzenia generującego fale świetlne o ściśle określonej długości. Co najważniejsze, wiązki światła nie są tak rozproszone, jak w przypadku wielu pozostałych metod, dlatego osoba operująca urządzeniem jest w stanie działać na konkretny fragment skóry.

Szybko i Skutecznie Light Sheer Duet

Light Sheer® Duet™ to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy, jak również najmocniejszy laser na rynku, którego działanie potwierdzono przy trwałym i szybkim usuwaniu owłosienia. Laser działa na mieszki włosowe niszcząc je bezpowrotnie. Zabieg depilacji laserowej to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Tylko Light Sheer Duet daje gwarancję osiągnięcia pożądanych efektów szybko i skutecznie. Co potwierdzają certyfikaty FDA.
Zabieg nie wymaga skomplikowanych przygotowań ani dużego zaangażowania. 2 głowice przeznaczone do pracy na małych i na dużych obszarach gwarantują precyzję zabiegu i minimalizują odczucie bólu. Zabieg rozpoczyna się specjalistyczną konsultacją. Efekt całkowitego pozbycia się włosów wymaga przeprowadzenia ok. 6 zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni. Wybierając tę technologię na zawsze pozbędziesz się włosów.

Starsze metody nie zawsze skuteczne Depilacja IPL + RF

IPL NIE JEST LASEREM.
IPL (Intense Pulsed Light), czyli silny impuls światła to metoda depilacji stosowana w kosmetologii od 15 lat. Epilacja IPL to usuwanie zbędnego owłosienia przy wykorzystaniu spektrum fal świetlnych o różnej długości i w różnych kierunkach. Laser IPL emituje światło niecelowane: trafia ono nie tylko w cebulkę włosa, ale także w okoliczne tkanki, na których może wywołać uczucie ciepła. Nie ma jednak ryzyka ich uszkodzenia. Skuteczność depilacji i epilacji przy użyciu IPL zależy od tego, czy poddamy się zabiegowi we właściwej fazie życia włosa. Ta metoda nigdy nie daje gwarancji pozbycia się owłosienia na zawsze. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy zrobić to w fazie wzrostu. Podczas jednego zabiegu usuwa się ok. 50% włosów w fazie wzrostu (anagenu). Aby uzyskać efekt satysfakcjonujący pozbycia się zbędnego owłosienia potrzebnych jest 8-10 zabiegów..

Efekty i Opinie

Wiemy jak….

Decydując się na depilację laserową trzeba mieć świadomość, że to cała seria zabiegów powtarzanych w odstępach od 4 do 8 tygodni aż do uzyskania zamierzonego efektu. Tylko sprawdzone salony kosmetyczne wykonujące zabieg w odpowiednich warunkach i przy użyciu odpowiedniego sprzętu dają gwarancję sprawnie przeprowadzonych sesji depilacyjnych.

Pierwsze efekty

Choć efekty po pierwszym zabiegu są widoczne natychmiastowo, depilacja laserowa wymaga powtarzania w odpowiednich odstępach czasu. Jest to związane z nierównoczesnym wzrostem włosów. Te, które w czasie zabiegu są w fazie wzrostu, reagują na światło lasera.

Opinie użytkowników

Opinie o depilacji laserowej są zgodne. Osoby, które skorzystały z zabiegu są pod wrażeniem efektów, jakie daje użycie lasera na skórze różnych partii ciała. Wiele osób podkreśla też znikomą bolesność zabiegu, w porównaniu z innymi metodami depilacji oraz brak efektów ubocznych, a w szczególności podrażnień.

Efekt stały

Pozostałe, będące w fazie uśpienia, posiadają zbyt mało melaniny, by zareagować na działanie lasera. Zwykle zabieg powtarzany jest w miesięcznych odstępach przez około 3-5 miesięcy. Po tym czasie osoby, które zdecydowały się na zabieg, mogą cieszyć się niemal 100 % efektami depilacji laserowej na wybranych partiach ciała.

Opinie lekarzy

Pozytywne są również opinie lekarzy o depilacji laserowej. Ich zdaniem, zabieg wykonywany ze względów estetycznych lub medycznych, podnosi jakość życia pacjentów bez narażania ich życia i zdrowia. Jak dodają lekarze, w przeciwieństwie do depilacji woskami, kremami czy depilatorami elektrycznymi, zabieg laserowy nie powoduje odrastania ciemniejszych i mocniejszych włosków.

CENNIK DEPILACJI LASEROWEJ

aktualny cennik ważny od 01.2021

Od  grudnia 2018 wprowadzamy zapisy online na depilacje laserową. Kliknij w przycisk poniżej i wybierz odpowiednią usługę z listy. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zadzwoń do nas.

przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

skóra gładko ogolona tego samego dnia
jeżeli jest to pierwsza wizyta zostaw nie ogolony obszar 1×1 cm depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów
prosimy o zapoznanie się z listą przeciwwskazań poniżej
zależy nam na Twoim bezpieczeństwie dlatego prosimy o zapoznanie się z tą listą i przeciwwskazaniami
jeżeli potrzebujesz odświeżyć się przed zabiegiem przyjdź wcześniej i poinformuj nas o tym, dysponujemy w pełni wyposażoną łazienką
skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani dezodorantem
prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem
prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych ani nie smarować ciała żadnymi maściami przeciw bólowymi
jeśli masz wątpliwości – zadzwoń do nas – pomożemy

przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

ciąża
przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
świeża opalenizna
aktywna infekcja skóry w miejscu zabiegu
stosowanie leków światło-uczulających (retinoidy, tetracyklina, sulfonamidy, deprim)
terapia hormonalna i stosowane sterydów
wcześniejsza depilacja przez wyrywanie pęseta, woskiem, depilatorem (nie stosować 1 miesiąc przed zabiegiem)
aktywna infekcja skóry w miejscu zabiegu
opryszczka
padaczka
aspiryna (nie zażywać 1 tydzień przed) oraz leki rozrzedzające krew
witaminy A i E (nie zażywać ok. 5 dni przed) i nie stosować kremu z Retinolem
choroby nowotworowe
fotodermatozy i choroby skóry skłonność do powstawania zmian pigmentacyjnych i bliznowców, bielactwo, łuszczyca, opryszczka

Blog Expercki

Laser frakcyjny CO2 – bezpieczna metoda usuwania kurzajek.

Dlaczego robią się kurzajki? Kurzajki, czyli brodawki wirusowe, pojawiają się na skórze w wyniku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Zwykle…

Read more

Korekta opadającej powieki bez skalpela.

Do tej pory tylko chirurdzy wykonywali blefaroplastykę powiek, ale to już nie jest jedyna metoda liftingu powiek. Lekarze medycyny estetycznej…

Read more
WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

CZY WIESZ, ŻE KURZAJKĄ MOŻESZ SIĘ ZARAZIĆ WSZĘDZIE? Kurzajki, inaczej brodawki atakują nas niezależnie od naszego wieku i zawsze wiążą…

Read more
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

Read more
Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

Read more
Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Wśród klientów gabinetów medycyny estetycznej powszechne jest przekonanie, że peelingi chemiczne można wykonywać jedynie w okresie jesienno-zimowym. Otóż jest to…

Read more
Close Menu