Oczyszczanie Wodorowe

odświeżenie skóry, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu

odświeżenie skóry
rozjaśnienie ,
wyrównanie kolorytu

Atrakcyjna lokalizacja
w bezpośrednim sąsiedztwie
metra Wilanowska

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry nadaje się dla każdej cery, nawet wrażliwej, z rozszerzonymi naczynkami oraz skłonnej do rumienia. Nie ma przeciwwskazań jeżeli chodzi o wykonanie zabiegu u kogokolwiek lecz zawsze przed przystąpieniem do wykonania oczyszczania wodorowego kosmetolog przeprowadza konsultację oraz rozmowę z klientem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Technologia oczyszczania wodorem:

Najnowsza w kosmetologii estetycznej technologia oczyszczania skóry. Dzięki specjalnej elektrodzie, która wytrąca z cząsteczek wody, cząsteczki aktywnego wodoru, dogłębne oczyszczenie skóry stało się możliwe jak nigdy dotąd . Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem w środowisku, dzięki temu jego cząsteczka z łatwością pokonuje bariery skórne, przenikając w głąb skóry właściwej. Następuje dokładne oczyszczenie sebum oraz zanieczyszczeń z rozszerzonych ujść mieszków włosowych tzw. porów – likwidacja zaskórników. Dodatkowo wodór mając powinowactwo chemiczne do cząsteczek reaktywnej formy tlenu – wolnych rodników (RFT) działa antyoksydacyjnie na naszą skórę.

RFT wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu (nieszkodliwego dla naszej skóry):

2O2*- + 2H+ -> H2O2 + O2 => 2H2O + O2

Żadna inna cząsteczka chemiczna, nie jest w stanie tak efektywnie zniwelować działania wolnych rodników w naszej skórze, przy tym będąc neutralna dla pacjenta.

Dzięki określonym procesom chemicznym – oczyszczanie wodorowe neutralizuje wolne rodniki w całej powierzchni skóry – zarówno w naskórku jak i w głębokich warstwach skóry właściwej. Zabieg ten jest więc świetną bazą do wszelkich innych zabiegów anti aging.

Jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra klienta zostaje dokładnie oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń czy makijażu, następnie przechodzimy do konsultacji, obejrzenia skóry oraz zdiagnozowania problemu. Zabieg oczyszczania wodorowego można porównać do popularnego niegdyś zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, ponieważ działamy głowicą, która poprzez wytworzone podciśnienie zasysa skórę, wtedy kosmetolog przesuwa ją po powierzchni – woda nasycona wodorem, która wydostaje się z głowicy pod odpowiednim ciśnieniem oraz natężeniem, dogłębnie oczyszcza. Zabieg wykonujemy pasmowo, specjalną techniką, opracowując całą twarz, szyję, dekolt lub tylko wybrane, problematyczne partie skóry. Zabieg wykończyć można infuzją tlenową – wprowadzeniem serum poprzez podanie na skórę czystego tlenu. Można również poprzestać na nałożeniu maski lub kremu.

Zabieg można wykonać jednorazowo – uzyskujemy efekt odświeżenia skóry. Polecamy jednak wykonanie zabiegu w serii 3-5 zabiegów w odstępach 7-10 dni w celu dogłębnego oczyszczenia skóry oraz uaktywnienia  procesów regeneracyjnych – ujędrnienie, odmłodzenie skóry.

Cennik oczyszczania wodorowego

aktualny cennik ważny od 01.2019

Close Menu