Dzień kobiet w naszej klinice trwa miesiąc. Rozdajemy prezenty do każdego pakietu zabiegów HI-TECH

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE 10 ZABIEGÓW PLUS NA DZIEŃ KOBIET ZABIEG ENDERMOLIFT GRATIS
Obniżamy cenę o 50%. Z nową głowicą zabiegową Alliance istnieje możliwość wyszczuplenia miejsc odpornych na dietę i ćwiczenia takich jak ramiona, boczki, wewnętrzna strona ud czy brzuch. Dzięki czujnikowi jakości skóry, zabieg dostosowuje się do każdego rodzaju skóry i problemu. Nowa opatentowana głowica LPG łączy w sobie masaż podciśnieniowy i rolkę masującą fałdę, które działają razem, aby dokładnie pobudzać i mobilizować funkcje skóry jak i tkanki łącznej.
1500

VELASHAPE 5 ZABIEGÓW NA CAŁE UDA PLUS NA DZIEŃ KOBIET ZABIEG COSMOSOFT GRATIS
Niechirurgiczne modelowanie sylwetki urządzeniem Velashape To innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty. Urządzenie to powoduje przyspieszenie krążenia w tkance tłuszczowej, zwiększenie się ilości tlenu dostarczanego do komórek tłuszczowych oraz pobudzenie metabolizmu, który wpływa na szybsze „spalanie tłuszczu”.
2300

DEPILACJA LASEROWA LASEREM DIODOWYM - ZABIEG NA CAŁE CIAŁO
Light Sheer® Duet™ to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy, jak również najmocniejszy laser na rynku, którego działanie potwierdzono przy trwałym i szybkim usuwaniu owłosienia. Laser działa na mieszki włosowe niszcząc je bezpowrotnie. Zabieg depilacji laserowej to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Tylko Light Sheer Duet daje gwarancję osiągnięcia pożądanych efektów szybko i skutecznie. Co potwierdzają certyfikaty FDA. Zabieg nie wymaga skomplikowanych przygotowań ani dużego zaangażowania.
699

DERMAPEN 4 PLUS NA DZIEŃ KOBIET ZABIEG EXILIS TERMOLIFTING GRATIS
Dermapen IV jest to zabieg mikronakłuwania, które ułatwia dostarczenie subastancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając tym niezrównaną stymulację fibroblastów.
599

Jeżeli chciałabyś dostawać informacje o promocjach na Twój adres mailowy, podaj go nam i wyraź zgodę na przetwarzanie danych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Slim for ever Sp. z o.o. z siedzibą Wołodyjowskiego 52, 02-724 Warszawa, PL, NIP: PL8513170131, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: recepcja@beauty4ever.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Slim for ever Sp. z o.o. z siedzibą Wołodyjowskiego 52,
02-724 Warszawa, PL, NIP: PL8513170131, e-mail: recepcja@beauty4ever.pl.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych.
3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.
4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat.
5. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Close Menu