Karnawałowe promocje w naszej klinice

ZABIEGI BANKIETOWE NA TWARZ
OCZYSZCZANIE WOFOROWE Z INFUZJĄ
To zabieg oczyszczania aktywnym wodorem w połączeniu z infuzją tlenową da efekt dokładnego oczyszczania i nawilżania skóry. Idealny zabieg aby przygotować cerę przed uroczystym makijażem.
150

LEKKIE PEELINGI CHEMICZNE
To zabieg z zastosowaniem określonych kwasów, które usuną martwy maskórek, wygładzą skórę i sprawią, że makijaż będzie wyglądał nieskazitelnie.
99

ENDERMOLIFT 5 ZABIEGÓW
Zabieg ma na celu przywrócenie skórze gęstości, a także zlikwidowania oznak starzenia, to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej. Dzięki zabiegowi natychmiast uzyskujemy efekt, zdrowej, promiennej cery oraz naturalnego, łagodnego liftingu.
499

ZABIEGI ZIMOWE NA TWARZ
RESURFACING ZABIEG NA TWARZ
Resurfacing, czyli laserowe odmładzanie skóry. Kompleksowo stymuluje naturalny proces regeneracyjny, pobudza komórki do odbudowy oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych.
499

PEELINGI CHEMICZNE MOCNE
Zabieg ten powoduje złuszczenie naskórka, które przygotowuję skórę do regeneracji i stymulacji. Intensywność złuszczenia zależne jest od stężenia kwasów.
199

DERMAPEN 4 ( exilis termolifting dodajemy za darmo)
Dermapen IV jest to zabieg mikronakłuwania, które ułatwia dostarczenie subastancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając tym niezrównaną stymulację fibroblastów.
599

ZABIEGI KARNAWAŁOWE NA CIAŁO
ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE 10 ZABIEGÓW
W okresie karnawałowym obniżamy cenę o 50%. Z nową głowicą zabiegową Alliance istnieje możliwość wyszczuplenia miejsc odpornych na dietę i ćwiczenia takich jak ramiona, boczki, wewnętrzna strona ud czy brzuch. Dzięki czujnikowi jakości skóry, zabieg dostosowuje się do każdego rodzaju skóry i problemu. Nowa opatentowana głowica LPG łączy w sobie masaż podciśnieniowy i rolkę masującą fałdę, które działają razem, aby dokładnie pobudzać i mobilizować funkcje skóry jak i tkanki łącznej.
1500

COSMOSOFT 12 ZABIEGÓW
W okresie karnawałowym obniżamy cenę o 60%. Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania . Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikro ciśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego,a następnie ich eliminację.
1200

DEPILACJA LASEROWA LASEREM DIODOWYM - ZABIEG NA CAŁE CIAŁO
Light Sheer® Duet™ to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy, jak również najmocniejszy laser na rynku, którego działanie potwierdzono przy trwałym i szybkim usuwaniu owłosienia. Laser działa na mieszki włosowe niszcząc je bezpowrotnie. Zabieg depilacji laserowej to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Tylko Light Sheer Duet daje gwarancję osiągnięcia pożądanych efektów szybko i skutecznie. Co potwierdzają certyfikaty FDA. Zabieg nie wymaga skomplikowanych przygotowań ani dużego zaangażowania.
699

Jeżeli chciałabyś dostawać informacje o promocjach na Twój adres mailowy, podaj go nam i wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Slim for ever Sp. z o.o. z siedzibą Wołodyjowskiego 52, 02-724 Warszawa, PL, NIP: PL8513170131, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: recepcja@beauty4ever.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Slim for ever Sp. z o.o. z siedzibą Wołodyjowskiego 52,
02-724 Warszawa, PL, NIP: PL8513170131, e-mail: recepcja@beauty4ever.pl.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych.
3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.
4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat.
5. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Close Menu