KARNET NA MODELOWANIE SYLWETKI

Motywacja jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlatego właśnie mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli Ci go osiągnąć.

Pod okiem Specjalisty wykonasz niezbędne zabiegi w cenie pakietowej.

Nie musisz kupować kilku pakietów, wystarczy, że kupisz jeden karnet, który upoważnia do wykonywania zabiegów w cenach pakietowych.

Pakiet: Płaski brzuch

Atutem każdej kobiety jest pięknie zarysowane wcięcie w talii, które dodaje jej kobiecości, seksapilu i delikatności.

Wąska talia sprawia, że każda spódnica, sukienka czy nawet dopasowana bluzka elegancko układa się na ciele, dzięki czemu kobiece kształty są jeszcze lepiej uwidocznione. 

Według złotych proporcji ciała kobieta powinna mieć widocznie zarysowane biodra oraz talię i właśnie dlatego instynktownie każda Pani, nie zależnie od tego w jakim jest wieku robi wszystko by ten obszar ciała wyeksponować, często niestety nie mając naturalnego wcięcia w talii Panie próbują optycznie zbudować je poprzez właściwy dobór ubrań i innych elementów garderoby – np. pasków. 

Talia jest takim obszarem ciała, który jest praktycznie nie możliwy do wymodelowania poprzez dietę czy ćwiczenia, natomiast zabiegi kosmetologii estetycznej jak najbardziej mogą sprawić, że uzyskasz efekt wąskiej, idealnie wciętej talii. 

Specjalnie przygotowany przez Nas pakiet „Wąska Talia" składający się z kompleksowo dobranych, uzupełniających się zabiegów – Velashape III – zabieg opierający się o działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego, reorganizujący i redukujący tkankę tłuszczową oraz działający mocno napinająco na skórę – Lipolizy iniekcyjnej – zabieg, podczas którego wstrzykujemy do tkanki tłuszczowej substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie wymodelować porządane kształty – oraz Drenaż limfatyczny – zabieg drenujący, usprawniający metabolizm tkankowy (zwłaszcza po zabiegach lipolitycznych), detoksykację oraz usuwanie toksyn z organizmu.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
VelaShape III1 obszar41 60025 %1 200
Lipoliza iniekcyjna20 ml21 20016 %1 000
Drenaż limfatyczny60 minut636066 %60
3 16021 %2 470


Pakiet: Szczupłe ramiona

Każda kobieta chce mieć piękne, szczupłe ramiona bez tak zwanych brzydko zwisających pelikanów. Założenie latem sukienki czy nawet bluzki na ramiączka wiąże się z pokazaniem ramion, wiele więc kobiet nie nosi tego typu garderoby ze względu na kompleks nieestetycznie wiszącej tkanki tłuszczowej i skóry w tym obrębie ciała.

Niestety ta właśnie okolica jest oporna na działanie jakiejkolwiek diety a często również nawet wymyślnych ćwiczeń.

Wiele Pań aktywnie na codzień ćwiczących i prowadzących zdrowy tryb życia skarży się na nieestetycznie wyglądające ramiona, szukając godnego polecenia rozwiązania swojego problemu.

Właśnie z tego względu stworzyliśmy pakiet zabiegowy „Szczupłe ramiona", dzięki zabiegom wchodzącym w jego skład Twoje ramiona szybko i skutecznie poprawią swój wygląd, poprzez zredukowanie nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i mocne napięcie skóry w tym obszarze.

W skład pakietu wchodzą 3 rodzaje zabiegów, wzajemnie wzmacniających i dopełniających swoje efekty – Velashape III -poprzez działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego –  redukujący oporną na ćwiczenia tkankę tłuszczową, wzmagający syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny, co zagęszcza i napina skórę, – Exilis – tak zwana liposukcja bez skalpela, ultradźwiękowe rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej i działanie liftingująco na skórę – oraz Endermologie Alliance Mini – czyli zabieg masażu podciśnieniowego wykonywanego na ramiona, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny również uelastycznia skórę.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
Endermologia Alliance mini20 minut575036 %475
VelaShape III1 obszar280025 %600
Exilis - liposukcja bez skalpela1 obszar270028 %500
2 25030 %1 575

Pakiet: Szczupłe ramiona 2

Właśnie z tego względu stworzyliśmy pakiet zabiegowy „Szczupłe ramiona", dzięki zabiegom wchodzącym w jego skład Twoje ramiona szybko i skutecznie poprawią swój wygląd, poprzez zredukowanie nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i mocne napięcie skóry w tym obszarze.

W skład pakietu wchodzą 3 rodzaje zabiegów, wzajemnie wzmacniających i dopełniajacych swoje efekty Exilis – tak zwana liposukcja bez skalpela, ultradźwiękowe rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej i działanie liftingująco na skórę – Endermologie Alliance Mini – czyli zabieg masażu podciśnieniowego wykonywanego na ramiona, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny również uelastycznia skórę – oraz zabieg Lipolizy iniekcyjnej, podczas którego wstrzykujemy do tkanki tłuszczowej substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie wymodelować porządane kształty.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
Lipoliza iniekcyjna10 ml130016 %250
Endermologia Alliance mini20 minut690030 %570
Exilis - liposukcja bez skalpela1 obszar31 05028 %750
2 25030 %1 570

Pakiet: Zgrabne nogi

Nie od dziś wiadomo, ze właśnie zgrabne, smukłe nogi są atutem każdej kobiety, ponieważ każda z Nas chce pięknie wygladać zakładając sukienkę, krótką spódniczkę czy dopasowane mocno spodnie.

Na nogach właśnie mamy wiele obszarów, o których mówi się, że są oporne na działanie diety czy ćwiczeń – np. wewnętrzna strona ud czy bryczesy.

Najczęściej wykonywanymi zabiegami w salonie beauty na ciało są zazwyczaj właśnie zabiegi na nogi, dlatego skonstruowaliśmy niezwykle doprecyzowany, świetnie komponujący się zestaw zabiegów, który dzięki synergii działania różnych technik pozwoli Nam uzyskać na Twoich nogach efekt „Zgrabnych nóg".

W pakiecie tym umieściliśmy takie zabiegi jak: Velashape III -poprzez działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego –  redukujący oporną na ćwiczenia tkankę tłuszczową zarówno z wewnętrznej strony ud jak i z bryczesów, jednocześnie wzmagający syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny, co zagęszcza i napina skórę, – zabieg Lipolizy iniekcyjnej, podczas którego wstrzykujemy do tkanki tłuszczowej substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie wymodelować porządane kształty, redukując znacznie obwody w nogach – Endermologie Alliance – czyli zabieg masażu podciśnieniowego, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny również uelastycznia skórę – oraz zabieg Cosmosoft Redustim – zabieg zarówno drenujący jak i poprzez wykorzystanie pola magnetycznego, działający na redukcję nawet głęboko zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
VelaShape III1 obszar41 60025 %1 200
Lipoliza iniekcyjna20 ml21 20016 %1 000
Endermologia Alliance35 minut61 50028 %1 080
Cosmosoft Redustim30 minut375060 %300
5 050293 580

Pakiet: Nogi bez cellulitu

Cellulit jest to zmora praktycznie każdej kobiety. Wiele Pań aktywnie na codzień ćwiczących oraz prowadzących zdrowy tryb życia skarży się na ten defekt estetyczny.

Niestety kobiece ciało fizjologicznie zbudowane jest w taki sposób, że nawet najmniejsze wahania w przepływie i metabolizmie tkankowym mogą odzwierciedlać się wystąpieniem mikrozaburzeń a w konsekwencji uwidocznieniem cellulitu.

Same ćwiczenia i dieta często na nie wiele się zdają, wykonując jednak odpowiednie zabiegi wspomagające jesteśmy w stanie znacznie zredukować problem a nawet go wykluczyć.

W tym celu stworzyliśmy specjalny pakiet „Nogi bez cellulitu" składajacy się z synergistycznie oddziałujacych na tkankę zabiegów, takich jak: – Velashape III -poprzez działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego –  redukujący oporną na ćwiczenia tkankę tłuszczową, jednocześnie wzmagający syntezę nowych włókien kolagenu, co zagęszcza i napina skórę, jak również usprawniający metabolizm i krążenie tkankowe co wpływa na redukcję i reorganizację komórek tłuszczowych i zmniejszenie ucisku na naczynia przez co zmniejszenie obrzęków i w konsekwencji cellulitu  – Endermologie Alliance – czyli zabieg masażu podciśnieniowego, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm i krążenie tkankowe, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji, redukcji obrzęków i ucisków na tkankę oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny również uelastycznia skórę, – Masaż bańką chińską – rodzaj masażu niezwykle dobrze sprawdzającego się zwłaszcza przy problemie cellilitu przez swoje głębokie oddziaływanie zarówno na tkankę tłuszczową jak i tkankę łączną- reorganizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie kompartmentów tkanki łącznej i tłuszczowych – oraz Drenaż limfatyczny – zabieg drenujący, usprawniający metabolizm tkankowy zwłaszcza po zabiegach lipolitycznych, detoksykację oraz usuwanie toksyn z organizmu.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
VelaShape III2 obszar42 40016 %2 000
Endermologia Alliance35 minut41 00028 %720
Bańka chińska20 minut460033 %400
Drenaż limfatyczny60 minut636025 %270
4 360223 390

Pakiet: Jędrne pośladki

Jędrne, kształtne pośladki to marzenie każdej kobiety. Wiele Pań codziennie robi serię przysiadów oraz innych specyficznych dla tej grupy mięśniowej ćwiczeń a i tak nie osiąga upragnionych rezultatów.

Zgrabna pupa jest niezwykle ważnym elementem kobiecego wyglądu oraz znacznie podnosi samoocenę.

Wychodząc na przeciw wymaganiom większości Pań stworzyliśmy pakiet „Jędrne pośladki" łączący w sobie zabiegi w różny sposób oddziałujące na tkankę, przez co wzajemnie wzmacniające swoje efekty. W skład pakietu wchodzą: -Velashape III -poprzez działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego –  zabieg modelujący porządane kształty kobiecej sylwetki, jednocześnie wzmagający syntezę nowych włókien kolagenu, co zagęszcza i napina skórę, – Endermologie Alliance mini – czyli zabieg masażu podciśnieniowego wykonany na pośladki, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny również uelastycznia skórę, – Masaż bańką chińską – rodzaj masażu niezwykle dobrze sprawdzającego się zwłaszcza przy problemie cellilitu i braku jędrności, przez swoje głębokie oddziaływanie zarówno na tkankę tłuszczową jak i tkankę łączną- reorganizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie kompartmentów tkanki łącznej i tłuszczowych, jak również ujędrnienie i uniesienie pośladków.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
Endermologia Alliance mini20 minut81 20036 %760
VelaShape III1 obszar31 20025 %900
Bańka chińska20 minut460033 %400
3 00031 %2 060

Pakiet: Ponętne kolana

Zgrabne, kształtne kolana dodają kobiecie seksapilu i młodzieńczego wyglądu.

Coraz więcej Pań zwraca uwagę na ten obszar podczas wykonywania zabiegów kosmetologicznych, zauważając, że redukcja tkanki tłuszczowej w obrębie kolan oraz ujędrnienie skóry sprawia, że mogą bez skrępowania cieszyć się noszeniem krótkich sukienek czy spódnic.

Aby sprostać tym wymaganiom stworzyliśmy pakiet zabiegowy „Ponętne kolana" w skład, którego wchodzą zabiegi takie jak: – Endermologie Alliance mini – czyli zabieg masażu podciśnieniowego wykonany na okolicę kolan, który po pierwsze działa na tkankę drenująco i usprawniająco metabolizm, co wspomaga efekty redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej jej reorganizacji oraz poprzez stymulację syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny uelastycznia skórę, jak również przedrenowuje zalegające złogi płynu tkankowego powodującego obrzęki- zabieg Lipolizy iniekcyjnej, podczas którego wstrzykujemy do tkanki tłuszczowej substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie wymodelować porządane kształty, redukując znacznie obwody – Exilis – tak zwana liposukcja bez skalpela, ultradźwiękowe rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej i działanie liftingująco na skórę.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
Endermologia Alliance mini20 minut690036 %570
Lipoliza iniekcyjna10 ml260016 %500
Exilis - liposukcja bez skalpela1 obszar270028 %500
2 200281 570

Pakiet: Podbródek

Podbródek jest to obszar, w którym często widać nadmiernie zlokalizowaną tkankę tłuszczową oraz obwisłą, tracącą jędrność skórę.

Niestety obszar ten jest oporny na działanie jakichkolwiek ćwiczeń oraz dietę a każda kobieta chciałaby mieć ładnie zarysowaną linię żuchwy i wyprofilowany podbródek.

Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy pakiet zabiegów „Podbródek" składajacy się z zabiegów zarówno redukujących tkankę tłuszczową jak i silnie napinających skórę w tym obszarze.

W pakiecie umieściliśmy zabiegi: – Endermolift – czyli zabieg masażu rolkowego dolnej części twarzy wraz z podbródkiem, w celu wymodelowania porządanych kształtów twarzy – redukcję tkanki tłuszczowej i liftingu, dzięki wzmożeniu metabolizmu i krążenia tkankowego jak również wzrostowi syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny, – zabieg lipolizy iniekcyjnej – podczas którego wstrzykujemy do tkanki tłuszczowej substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie wyprofilować podbródek, – Exilis – tak zwana liposukcja bez skalpela, ultradźwiękowe rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej i działanie liftingująco na skórę.


NazwaInformacjaIlośćCenaTaniejCena w promocji
Endermolift (dolna część twarzy i podbródek)30 minut575033 %499
Lipoliza iniekcyjna1-3 ml260016 %500
Exilis - liposukcja bez skalpela1 obszar240028 %300
1 75025 %1 299

Telefoniczna rezerwacja

lub wypełnij formularz:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Storm International Sp. z o.o. z siedzibą Wołodyjowskiego 52, 02-724 Warszawa, PL, NIP: 5213682658, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Close Menu