fbpx

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

piękne i gęste rzęsy bez używania tuszu!

rzęsy, które noszą gwiazdy
Joanna Krupa
ambasadorka Secret Lashes

JAKIE RZĘSY?

Zabiegi zagęszczania i przedłużania rzęs, kiedyś zarezerwowane tylko dla hollywoodzkich gwiazd, teraz dostępne są dla wszystkich kobiet.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zdobienie rzęs Secret Lashes umożliwia kobietom zachowanie pięknego wyglądu oczu w każdych okolicznościach. Przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego tuszowania.

EFEKT UTRZYMUJE SIĘ NAWET DO 4 TYGODNI! PIĘKNE, GĘSTE A ZARAZEM NATURALNIE WYGLĄDAJĄCE RZĘSY BEZ KONIECZNOŚCI TUSZOWANIA!

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Zabieg przedłużania rzęs 1:1 polega na doklejeniu do każdej pojedynczej rzęsy jej dłuższego i grubszego Odpowiednika. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji – jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby.

Czas zabiegu: 30 minut

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 2D:3D

Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem. Zarośnięte brwi zasłaniają oko i powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd. Jak regulować brwi? Na fachową depilację woskiem możesz wybrać się do gabinetu kosmetycznego Beauty4Ever.

Czas zabiegu: 20 minut

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 4D:8D

Zabieg przedłużania rzęs metodą Russian Volume 4D-8D inaczej zwany metodą objętościową. Rzęsy są ultra cienkie i dzięki specjalnej recepturze wyglądają bardzo naturalnie. Wyróżniają się pięknym, wysokim połyskiem oraz są odporne na wszelkie odgniecenia. Nie wyginają się ani nie łamią. Nie tracą swoich właściwości nawet gdy są wilgotne i mokre.

Czas zabiegu: 20 minut

trzy kroki
aby twoje rzęsy
Wyglądały jak z planu filmowego

APLIKACJA
Pierwsze założenie/przedłużenie rzęs

KROK 1
UZUPEŁNIENIE
Koniecznie uzupełnij rzęsy po 3 tygodniach!

KROK 2
PIELĘGNACJA
Nasza stylistka zapozna Cię z procedurą

KROK 3
Pytania - wskazówki - informacje dodatkowe

Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas dedykowany specjalista chętnie na nie odpowie.

A może masz ochotę podzielić się z nami swoimi wrażeniami z wizyty

Czekamy na Twój telefon

Close Menu