Zadzwoń: +48 791 116 700

Laser frakcyjny co2

Laserowe usuwanie brodawek, kurzajek, włókniaków, pieprzyków, zmian barwnikowych

niedoskonałości skóry?
mamy metodę

Czas zabiegu: 15 – 60 minut

Cena: od 150 zł

Części ciała: twarz, ciało

Częstotliwość powtórzeń w serii:  co 14 – 28 dni

Bolesność zabiegowa: zabieg w znieczuleniu

Rekonwalescencji po zabiegu: strupki

Zabiegi uzupełniające:

Plexr

Rodzaje metod usuwania kurzajek czyli dlaczego usuwamy kurzajki laserem.

Skuteczność metod usuwania kurzajek

usuwanie laserowe
99%
usuwanie chirurgiczne
93%
wymrażanie
50%
preparaty apteczne
15%

laserowe usuwanie

Usuwanie laserowe kurzajek to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się szybko rozsiewających się zmian skórnych. O wiele mniej bolesna od łyżeczkowania ( chirurgicznego usuwania). Przeważnie wystarczy jeden zabieg do usunięcia.

wymrażanie azotem

Najbardziej popularna metoda, teoretycznie bezbolesna. Do usunięcia zmiany potrzeba serii zabiegów, które tylko w połowie są skuteczne. Co to oznacza? Że tylko połowa pacjentów może cieszyć się skórą bez uporczywych i rozsiewających się zmian skórnych.

metoda chirurgiczna

Skuteczność tej metody jest również wysoka, natomiast ból po zabiegu jest mało komfortowy dla pacjenta. Powrót do pełnej funkcjonalności zajmuje około tygodnia dwóch. Miejsca pozabiegowe goją się długo i może byc to uciążliwe dla pacjenta.

preparaty apteczne

Metoda najtańsza ale tylko na pozór. Aby przyniosła efekt preparaty trzeba stosować przez długi czas, a skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Pięknie wyglądające reklamy w tv, na których aktorzy się uśmiechają i cieszą się nieskazitelnym zdrowiem są tylko chwytem marketingowym działającym na wyobraźnie.

LASER FRAKCYJNY CO2

Laser frakcyjny to jedno z ulubionych rozwiązań zarówno chirurgów, jak i pacjentów! Laser jest nowoczesnym narzędziem stosowanym w drobnych operacjach plastycznych, mających na celu poprawę kondycji skóry. Zabiegi robione z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są szybkie, mało inwazyjne oraz, co najważniejsze, dają szybkie i długotrwałe efekty!

Jak szybkie? Poprawa stanu skóry jest doskonale zauważalna już po pierwszym zabiegu! Różnica pomiędzy laserem CO2 a innymi laserami polega na tym, że wykorzystywany przez nas laser frakcyjny jednorazowo oddziałuje na mniej niż 30% tkanki, dzięki czemu naskórek lepiej się regeneruje, a zmiany szybciej goją.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, kurzajki, znamiona, pieprzyki rozpoczynamy od aplikacji znieczulenia.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2 aplikowane są na skórę, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych – mikroskopijnych otworów w kształcie odwróconego stożka. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Skóra wokół nie jest naruszona, gojenie się następuje niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje widocznych ran

rekonwalescencja

Zaraz po zabiegu większość pacjentów może podjąć normalną aktywność bezpośrednio po zabiegu. Nie jest wymagane żadne specjalne postępowanie, pacjenci mogą podjąć rutynowe zabiegi pielęgnacyjne skóry bezpośrednio po zabiegu. W obszarach objętych zabiegiem może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie i obrzęk, jak również umiarkowane pieczenie lub swędzenie mijające zazwyczaj w przeciągu kilku godzin. Zaczerwienienie może utrzymywać się przez kilka dni. Laser frakcyjny + CO2 jest laserem nie ablacyjnym.

Po wykonaniu zabiegu należy bezwzględnie unikać promieniowania słonecznego, oraz w przypadkach ekspozycji obszaru zabiegowego na słońce stosować kremy z filtrem 50 spf.

Jak wygląda zabieg usuwania kurzajek i znamion laserem CO2?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu. Jeśli zależy Ci na czasie możesz kupić w aptece plastry znieczulające (koszt ok.30zł), w innym wypadku należy doliczyć 30 minut na znieczulenie w naszym gabinecie. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości kurzajki. Należy pamiętać, że kurzajka to dość odporny wirus i możliwe, że będziemy musieli spotkać się ponownie za 2 tygodnie. Nie czekaj aż kurzajka urośnie.

Po zabiegu możliwy jest strupek, który przeważnie utrzymuje się przez tydzień. Możliwy jest również obrzęk. Nie wskazane jest korzystanie z siłowni, basenu do momentu odpadnięcia strupka – przyśpieszy to proces gojenia.

Cennik laserowego usuwania kurzajek i brodawek

ZDJĘCIA PRZED I PO ZABIEGU

przeciwwskazania do zabiegu z użyciem
lasera frakcyjnego CO2
bielactwo
łuszczyca
zranienia naskórka w miejscu wykonania zabiegu
ciąża
choroby nowotworowe
depresja leczona farmakologicznie
cukrzyca
mocno opalona skóra
opryszczka w stanie aktywnym
okres karmienia piersią
leki fotouczulające
epilepsja
Pytania - wskazówki - informacje dodatkowe

Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas dedykowany specjalista chętnie na nie odpowie.

A może masz ochotę podzielić się z nami swoimi wrażeniami z wizyty

Czekamy na Twój telefon

Blog Expercki

Laser frakcyjny CO2 – bezpieczna metoda usuwania kurzajek.

Dlaczego robią się kurzajki? Kurzajki, czyli brodawki wirusowe, pojawiają się na skórze w wyniku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Zwykle…

Read more

Korekta opadającej powieki bez skalpela.

Do tej pory tylko chirurdzy wykonywali blefaroplastykę powiek, ale to już nie jest jedyna metoda liftingu powiek. Lekarze medycyny estetycznej…

Read more
WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

CZY WIESZ, ŻE KURZAJKĄ MOŻESZ SIĘ ZARAZIĆ WSZĘDZIE? Kurzajki, inaczej brodawki atakują nas niezależnie od naszego wieku i zawsze wiążą…

Read more
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

Read more
Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

Read more
Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Wśród klientów gabinetów medycyny estetycznej powszechne jest przekonanie, że peelingi chemiczne można wykonywać jedynie w okresie jesienno-zimowym. Otóż jest to…

Read more

Close Menu