Zadzwoń: +48 791 116 700

Monika Królak
dietetyk kliniczny - trener żywieniowy

Skuteczna nauka zmiany nawyków żywieniowych oraz regularna motywacja

KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie. Dietetyka to nie tylko mój wyuczony zawód, ale również pasja. Swoją wiedzę stale poszerzam na różnego rodzaju specjalistycznych szkoleniach. Jestem zwolenniczką funkcjonalnego, całościowego podejścia do pacjenta. Specjalizuję się w chorobach autoimmunologicznych (min. Hashimoto, celiakia, RZS, łuszczyca), problemach z zajściem w ciąże (PCOS, endometrioza), diagnostyce niedożywienia, otyłości, zaburzeniach metabolicznych (insulino-oporność, cukrzyca) oraz dietach eliminacyjno-rotacyjnych (alergie i nietolerancje pokarmowe).

plan pomocy

Schudnij bez głodówki
Jadłospisy i plany żywieniowe dobierane są indywidualnie do pacjenta uwzględniając jego preferencje żywieniowe, umiejętności kulinarne oraz wyniki testów genetycznych\ nietolerancji pokarmowych. Przeanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe i wskażemy błędy jakie popełniasz. Właściwie dopasowana dieta nie jest głodówką, tylko dobrze zbilansowanym stylem odżywiania. Nauczymy Cię również co, jak i kiedy pić. Pamiętaj! Podstawą zachowania zdrowia jest harmonijne odżywianie, umiar i wyeliminowanie szkodliwych nawyków żywieniowych.
PROSTO i skutecznie
Plan żywieniowy dopasujemy do:

* twoich możliwości finansowych

* wyników badań\ testów

* preferencji żywieniowych (produkty lubiane)

* rodzaju i godzin pracy

* stylu życia

* rodzaju aktywności fizycznej
Zmień nawyki żywieniowe na stałe
Definicja diety kojarzy się większości z nas z wyrzeczeniami i ograniczeniami.

My pokażemy wam jak prosto i trwale zmienić swoje podejście do własnego ciała. Dostosujemy schemat odżywiania do Twojego planu dnia i stylu życia.

Nauczymy Was prawidłowych nawyków żywieniowych, abyście mogli cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką na stałe.

jak wygląda wizyta

WYNIKI BADAŃ
Na pierwszą wizytę zalecamy zabrać ze soba aktualne badania krwi. Jeżeli nie posiadaja Państwo takowych, otrzymają Państwo skierowanie z wyszczególnionym zakresem badań. W ten sposób będziemy mieli pełniejszy obraz jak funkcjonuje organizm Pacjenta.
POMIARY WAGA I OBWODY
Na każdej wizycie mierzymy Pacjenta centymetrem, fałdomierzem i przeprowadzamy pomiar urządzeniam TANITA. Obwody ciała i waga to wymierne wielkosci, które pozwolą nam na ocenę postępów w dalszych kuracjach.
WYWIAD
Jeżeli mamy pomóc naszym pacjentom, musimy ich bliżej poznać, a dokładnie zrozumieć działanie ich ciała. Aby postawić odpowiednia diagnozę i dobrać plan żywienia pytamy o przyzwyczajenia i nawyki pacjenta, ustalamy jakie jest zapotrzebowanie na energię ( aktywność fizyczna ), preferencje smakowe ( co lubi jeść ).
ANALIZA DANYCH
Następnym krokiem terapii jest zrozumienie funkcjonowania danego organizmu-analiza danych z mierzenia badań i stylu życia. Dopasowanie nawyków żywieniowych to sprawa bardzo indywidualna. Po przeanalizowaniu przyczyn dolegliwości jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni program leczenia Pacjenta.
ZALECENIA I SCHEMAT LECZENIA
Po wypełnieniu karty pacjenta określamy cel wizyty u dietetyka. Pomoże to nam zmienić nawyki żywieniowe, styl życia w tym zakresie, rozpisze indywidualnie dietę. W wyznaczonych terminach b edą odbywały się wizyty kontrolne, podczas których będą wprowadzane zmiany do Twojej diety lub nastąpi kontynuacja.

zmiana nawyków żywieniowych to nie tylko piękna figura
pomagam ludziom z jednostkami chorobowymi

Dobry dietetyk to osoba, która potrafi układać różne diety w zależności od celu,który chcemy osiągnąć, ale również taka, która rozpisze diety lub wskaże odpowiednie nawyki żywieniowe osobom z różnymi chorobami. W tym zawodzie liczą się wykształcenie, doświadczenie i pasja.

Jako dietetyk kliniczny kładę nacisk na wyniki aktualnych badań, które są dla mnie wskazówką w postępowaniu z pacjentem.

Najczęstszymi chorobami wymagającymi indywidualnie rozpisanej diety są

cukrzyca, choroby tarczycy, nadwaga, endometrioza, SM,choroby autoimmunologiczne, PCOS czy anemia.

Dieta w takich  przypadkach może spowodować spowolnienie rozwoju choroby, w niektórych przypadkach ją zatrzymać, a osobom otyłym pomaga znacząco w schudnięciu.

odchudzamy skutecznie
wykorzystując najnowsze technologie

SPERSANOLIZOWANE TESTY GENETYCZNE
Zindywidualiowana dieta oparta o wyniki badań genetycznych wspomoże organizm w zapobieganiu schorzeniom mającym związek z dietą i pozwoli na stworzenie idealnie dopasowanego jadłospisu do danej osoby. Polecamy go szczególnie osobom z różnymi obciążeniami genetycznymi w najbliższej rodzinie. Rozszyfruj z nami swój typ metaboliczny.
PIERWIASTYKOWA ANALIZA WŁOSA
Nowoczesna metoda diagnostyczna pozwalająca na dokładne określenie stanu odżywienia organizmu. Badanie to analizuje ilość zawartych w organizmie składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz te, które są dla nas toksyczne. Dzięki uzyskanym wynikom uzupełnimy niedobory stosując odpowiednią dietę i suplementację (jeżeli zajdzie taka konieczność).
FOOD DETECTIVE
Dzięki temu badaniu wyeliminujesz nietolerowane pokarmy przez Twój organizm. Często długotrwałe objawy chorobowe, trudne do zdiagnozowania mogą wynikać z nietolerancji pokarmowych. Eliminując nietolerowane pokarmy możesz zwalczyć\zapobiec problemom min. ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia), otyłości, problemom skórnym (trądzik, AZS, łuszczyca) czy problemom z poczęciem lub utrzymaniem ciąży.
PARK MASZYN ODCHUDZAJĄCYCH
W połączeniu z dietą korzystać będziesz z najlepszych urządzeń hi-tech na świecie.
Sprawdzone w skutecznym modelowaniu sylwetki: Endermologie LPG, Cosmosoft, Ultraformer III, Velashape, Exilis, Lymphastim.

program idealna sylwetka

cztery proste kroki abyś czuł się zdrowszy i wyglądał lepiej

Indywidualnie dobrany plan żywieniowy
Idealna dieta to dieta dopasowana do Twojego organizmu.
Diety z szablonu nie są skuteczne dla wszystkich.
Dla tego specjalnie dla każdego pacjenta naszej kliniki dopasowujemy indywidualny plan żywieniowy.
prawidłowe nawodnienie organizmu
Gospodarka wodna organizmu to proces utrzymujący w nim takie ilości wody, które w konkretnych warunkach są potrzebne do najkorzystniejszego przebiegu przemiany materii i energii. Aby utrzymać ten stan należy nawadniać organizm prawidłowo i regularnie.
aktywność fizyczna
Zapotrzebowanie organizmu na energię wiąże się bezpośrednio z aktywnością fizyczną. To proste - żeby mięśnie wykonały pracę trzeba dostarczyć im paliwa. Zwiększając zapotrzebowanie powodujemy zmniejszenia ilości zmagazynowanej energii w naszym ciele.
odpowiednio dopasowane zabiegi odchudzające
W naszej ofercie posiadamy maszyny wspomagające powrót do optymalnego działania organizmu. Najnowsze technologie pozwalają na dobranie odpowiedniego zabiegu do danego problemu. W zależności czy jest to cellulit, miejscowe otłuszczenie, tłuszcz trzewny, zatrzymywanie wody w organizmie nasi fizjoterapeuci zalecą odpowiednią kurację.

MASZYNY ODCHUDZAJĄCE HI-TECH

VELASHAPE

MODELOWANIE SYLWETKI

ULTRAFOREMER III

1 ZABIEG 2 ROZMIARY MNIEJ

EXILIS

BEZOPERACYJNY LIFTING CIAŁA

COSMOSOFT

KOSMICZNE LECZENIE NADWAGI

ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE

POGROMCA CELLULITU

Pytania - wskazówki - informacje dodatkowe

Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas, a dedykowany specjalista chętnie na nie odpowie.

A może masz ochotę podzielić się z nami swoimi wrażeniami z wizyty

Czekamy na Twój telefon

Cennik konsultacji dietetycznych

  NAZWA   CENA REGULARNA
  konsultacja dietetyczna  pierwsza wizyta   200zł
  konsultacja dietetyczna  i jadłospis (ustalenie miesięcznego jadłospisu)   250zł
  konsultacja dietetyczna - kolejna wizyta   100zł

dietetyk

indywidualnie przygotowany plan żywieniowy

do każdego wykupionego

pakietu odchudzającego konsultacja dietetyczna gratis

Close Menu