Zadzwoń: +48 791 116 700

ONDA

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Pożegnaj cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę z rewolucyjną technologią ONDA!

Czas zabiegu: 30 – 120 minut

Cena: od 1000 zł

Części ciała: brzuch, uda (tył i przód),
boki, pośladki, linia biustonosza, ramiona, podbródek, obszar nad kolanami

Ilość zabiegów w serii: 4-6

Częstotliwość powtórzeń w serii:  3 – 4 tygodnie

Bolesność zabiegowa: brak

Rekonwalescencji po zabiegu: brak

Zabiegi uzupełniające:

Endermologia, Drenaż limfatyczny, Fala uderzeniowa

Onda – co to za zabieg?

Onda to nowoczesne urządzenie medyczne, które wykorzystuje prądy elektromagnetyczne (mikrofale) Coolwaves™ o wysokich częstotliwościach 2,45 GHz, do usunięcia zbitej tkanki tłuszczowej, redukcji zaawansowanego cellulitu i ujędrnienia zwiotczałej skóry.

Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych. Podczas zabiegu skurcz włókien kolagenowych stymuluje syntezę kolagenu, prowadząc tym samym nie tylko do wyszczuplenia wybranych partii ciała, ale także do widocznej redukcji cellulitu, ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą. W sposób nieinwazyjny, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek. Zabieg szybko i komfortowo jest w stanie wymodelować sylwetkę. Wystarczy zaledwie od 1 do 4 sesji, aby osiągnąć widoczne i satysfakcjonujące efekty.

Jak fale Coolwaves™ działają na tkankę tłuszczową i cellulit?

Skóra stanowi mniejszą lub większą barierę dla fal o różnej częstotliwości. Stąd w przypadku zabiegów opartych na działaniu fal, które mają dotrzeć do konkretnych warstw naskórka lub tkanek podskórnych, kluczowa jest częstotliwość emitowanej fali.

Fale Coolwaves™ są falami o wysokiej częstotliwości 2,45GHz, dzięki temu skóra nie stanowi dla nich praktycznie żadnej bariery, co przekłada się na tak duża skuteczność zabiegu Onda. Energia emitowana w trakcie zabiegu niemal w całości trafia do podskórnej tkanki tłuszczowej, gdzie jest kumulowana, a następnie powoduje pęknięcie błony komórki tłuszczowej i jej „rozbicie”. Co ważne, w tym samym czasie nasza skóra praktycznie się nie nagrzewa i pozostaje chłodna, a ryzyko jej uszkodzenia jest zdecydowanie mniejsze.

Rozpoznanie
dotarcie do opornej tkanki tłuszczowej
Izolacja
podział pakietów tłuszczowych na jednostki
Deaktywacja
skuteczna likwidacja komórek tłuszczowych

Mikrofale Coolwaves™ powodują również skurcz włókien kolagenowych, co stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu zabieg Onda można wykorzystać także do ujędrnienia, odmłodzenia i regeneracji skóry.

Wskazania do zabiegu

Likwidacja tkanki tłuszczowej
Redukcja cellulitu
Ujędrnienie skóry
Wysmuklenie sylwetki
Poprawa napięcia skóry
Zwiększenie gęstości skóry
9

średnie zmniejszenie obwodu w talii w centymetrach

4

zabiegi wystarczą do uzyskania efektu wyszczuplenia

30

minut trwa jeden zabieg na jedną partię ciała

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Energia emitowana w trakcie zabiegu niemal w całości trafia do podskórnej tkanki tłuszczowej, gdzie jest kumulowana, a następnie powoduje pęknięcie błony komórki tłuszczowej i jej „rozbicie”. Co ważne, w tym samym czasie nasza skóra praktycznie się nie nagrzewa i pozostaje chłodna, a ryzyko jej uszkodzenia jest zdecydowanie mniejsze.

Mikrofale Coolwaves™ powodują również skurcz włókien kolagenowych, co stymuluje produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu zabieg Onda można wykorzystać także do ujędrnienia, odmłodzenia i regeneracji skóry.

Liczba koniecznych zabiegów Onda jest uwarunkowana od stanu wyjściowego pacjenta. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej dobre wyniki osiąga się zazwyczaj po 2- 4 zabiegach, zaś efekt ujędrnienia i wygładzenia cellulitu można zaobserwować już po 2 zabiegu.

Efekty zabiegu Onda są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty przynosi cała sesja zabiegów, dostosowana do indywidualnych cech pacjenta.

Zabieg Onda jest przeznaczony dla osób, które chcą wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także w szybki sposób zredukować cellulit – nawet uporczywy. Urządzenie doskonale radzi sobie także ze zwiotczałą skórą – wspaniale ją wygładza, ujędrnia i odmładza

Wskazania do zabiegu Onda:

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (nawet w głębokich warstwach),
 • redukcja drugiego podbródka,
 • redukcja uporczywego cellulitu,
 • wygładzenie i odmłodzenie skóry,
 • ujędrnienie zwiotczałej skóry.

Onda – przeciwwskazania do zabiegu:

 • patologicznych stanów skóry,
 • nowotworu złośliwego przebytego ponad 5 lat temu,
 • leczenia przeciwzakrzepowego,
 • przebytego zapalenia żył lub zakrzepicy,
 • obecności teleangiektazji w obszarze zabiegu;
 • tłuszczaków w obszarze zabiegu,
 • chorób autoimmunologicznych,
 • żył żylakowatych,
 • cukrzycy,
 • zaburzeń gojenia,
 • skłonności do powstawania bliznowców,
 • obecności tkanki włóknistej, a w szczególności tkanki luźnej
 • kobiet karmiących piersią po upływie 10 miesięcy od porodu,
 • hipertriglicerydemii i hipercholesterolemii,
 • problemów z ciśnieniem krwi.

Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz nie zapominać o piciu wody.

bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry

W przypadku usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić minimum 4 tygodnie, zaś w przypadku redukcji cellulitu i ujędrniania skóry 3 tygodnie.

– Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokładnie oczyścić miejsce zabiegowe. Nie zalecamy nakładania balsamów, dezodorantów lub maści.

 

– Pacjent powinien pić ok 2 litrów wody codziennie, co najmniej 2 dni przed oraz po zabiegu.

 

– Pacjent powinien zgolić gęste włosy na obszarze, który ma być poddany zabiegowi.

 

Opinie naszych Klientów
“Serdecznie polecam klinikę. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Beuty4ever ! ”
Rafał Zeet
Klient
“ Kameralny, przytulny salon. Miła, profesjonalna obsługa. Szeroki wachlarz zabiegów daje możliwość zadbania o siebie i oszczędzenia czasu na odwiedzanie kolejnych gabinetów. ”
Alicja Klipa
Klient

Blog Expercki

Laser frakcyjny CO2 – bezpieczna metoda usuwania kurzajek.

Dlaczego robią się kurzajki? Kurzajki, czyli brodawki wirusowe, pojawiają się na skórze w wyniku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Zwykle…

Read more

Korekta opadającej powieki bez skalpela.

Do tej pory tylko chirurdzy wykonywali blefaroplastykę powiek, ale to już nie jest jedyna metoda liftingu powiek. Lekarze medycyny estetycznej…

Read more
WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

CZY WIESZ, ŻE KURZAJKĄ MOŻESZ SIĘ ZARAZIĆ WSZĘDZIE? Kurzajki, inaczej brodawki atakują nas niezależnie od naszego wieku i zawsze wiążą…

Read more
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

Read more
Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

Read more
Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Wśród klientów gabinetów medycyny estetycznej powszechne jest przekonanie, że peelingi chemiczne można wykonywać jedynie w okresie jesienno-zimowym. Otóż jest to…

Read more
Close Menu