fbpx

peelingi chemiczne

medyczne rozwiązanie dla wielu problemów skóry twarzy

przywróć skórze
jej naturalny wygląd
pozbądź się zaskórników
wylecz trądzik

Atrakcyjna lokalizacja
w bezpośrednim sąsiedztwie
metra Wilanowska

PEELINGI CHEMICZNE CZYLI KWASY

Peelingi chemiczne potocznie nazywane kwasami mają wiele zastosowań, nie tylko w leczeniu trądziku, ale również przebarwień i innych problemów skórnych. Gabinety kosmetyczne pracują na różnorakich preparatach, których skuteczność nie zawsze spełnia oczekiwania pacjenta.

Zabieg z użyciem kwasów polega na nałożeniu na obszar zabiegowy kilku warstw kwasu, który w odpowiedniej procedurze i czasie jest zmywany. Po zabiegu skóra w obszarze zabiegowym może się łuszczyć, ale nie zawsze i nie jest to zasadą działania wszystkich kwasów.

Bezwzględnie po zabiegu unikaj promieni słonecznych przez miesiąc, oraz przy każdej ekspozycji skóry na słońce używać kremu ochronnego z filtrem min. 50 SPF.

Nie stosuj kwasów w domu!!!

SESDERMA / MEDIDERMA

Klinika Beauty4ever związana jest z jednym wiodącym i najdłużej działającym dostawcą peelingów chemicznych laboratorium Sesderma.

SESDERMA to firma produkująca kosmetyki miedzy innymi produkty z laboratorium Mediderma.

Produkty Mediderma produkowane są w laboratoriach w Hiszpanii, przez grupę czołowych dermatologów kierowanych przez dr Gabriela Serrano. Produkty do pielęgnacji skóry są najwyższej jakości i produkowane są w/g ścisłych standardów farmaceutycznych.

Oferta Mediderma jest wyjątkowo szeroka. To nie tylko peelingi chemiczne, ale także preparaty uzupełniające, bogate w witaminy, antyoksydanty oraz związki liftingujące skórę, pozwalające zapobiegać procesowi jej starzenia.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje

leczenie trądziku

Leczenie trądziku to niezwykle żmudny i długotrwały proces. Tylko doświadczony kosmetolog potrafi poradzić sobie z trudnymi i opornymi przypadkami.

Leczenie i procedura kosmetyczna to dwie ściśle powiązane ze sobą drogi wyprowadzenia pacjenta z tej przypadłości. Lekarze mają do dyspozycji wiele rodzajów antybiotyków zwalczających bakterie Acne Vulgaris, powodujące trądzik młodzieńczy, kosmetolodzy zaś w swojej pracy wykorzystują przede wszystkim terapie peelingami chemicznymi.

Jeżeli masz trądzik skontaktuj się z kosmetologiem, który wie jaki preparat wybrać do odpowiedniej terapii.
Jeżeli masz stan zapalny na twarzy, mamy do dyspozycji urządzenie PLEXR, które zapanuje nad aktywnym trądzikiem już po jednym zabiegu.
Jeżeli masz blizny potrądzikowe zapraszamy na zabieg DERMAPEN, który pozwoli na pozbycie się ich w szybki sposób.

OCZYSZCZANIE SKÓRY PIERWSZY KROK DO IDEALNEGO WYGLĄDU

Efekt jest widoczny kilka dni po zabiegu, a optymalny rezultat uzyskujemy w zależności od rodzaju skóry i zastosowanej metody w ciągu 2 tygodni.

Oczyszczona skóra jest właściwie przygotowana do innych zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnacji domowej, dzięki czemu uzyskujemy pełniejszy efekt pielęgnacji skóry.

Dla uzyskania trwalszego rezultatu, zalecane jest przeprowadzanie zabiegu w serii, trzech lub sześciu zabiegów dla bardziej spektakularnych efektów.

Zabiegi z użyciem kwasów możemy wykonywać o dowolnej porze roku, pod warunkiem unikania promieni słonecznych minimum 14- 30 dni po wykonaniu zabiegu.

Obowiązkowo po wykonaniu zabiegu używamy kremu z filtrem SPF 50+.

EFEKTY
efekt natychmiastowej i widocznej poprawy stanu skóry
oczyszczenie rozszerzonych porów i zaskórników
pozbycie się trądziku i zaskórników
regeneracja szarej i zmęczonej skóry

aktualny cennik ważny od 01.2018

Pytania - wskazówki - informacje dodatkowe

Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas dedykowany specjalista chętnie na nie odpowie.

A może masz ochotę podzielić się z nami swoimi wrażeniami z wizyty

Czekamy na Twój telefon

Blog Expercki

Kurzajki to nie problem…

Co powoduje brodawki? Są one spowodowane infekcją skóry wirusami należącymi do rodziny wirusów brodawczaka (HPV). Wykazują wyraźny tropizm na skórze…

Read more

Chirurdzy nienawidzą tej metody … opadająca powieka nie jest już problemem.

Do tej pory tylko chirurdzy wykonywali blefaroplastykę powiek, ale to już nie jest jedyna metoda liftingu powiek. Lekarze medycyny estetycznej…

Read more
WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

CZY WIESZ, ŻE KURZAJKĄ MOŻESZ SIĘ ZARAZIĆ WSZĘDZIE? Kurzajki, inaczej brodawki atakują nas niezależnie od naszego wieku i zawsze wiążą…

Read more
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

Read more
Może wcale nie jesteś gruba tylko masz zastoje wodne?

Może wcale nie jesteś gruba tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

Read more
Piękne i długie paznokcie bez żelu i akrylu HARDY

Piękne i długie paznokcie bez żelu i akrylu HARDY

Hardy jest lakierem hybrydowym o właściwościach budujących. Jest idealny do stosowania na słabą płytkę w celu jej wzmocnienia, a także…

Read more
Close Menu