Zadzwoń: +48 791 116 700

MASAŻE

odpoczynek dla ciała i umysłu

Który masaż


wybrać?

Istnieje wiele technik masażu, źródła niektórych z nich sięgają czasów starożytnych, inne pojawiają się i rozwijają się wraz z fizjoterapią, kosmetologią oraz medycyną.

Wybór określonego rodzaju masażu ciała zależy od tego, co jest nam w danej chwili potrzebne: rozluźnienie napiętych mięśni, odpoczynek z masażem i aromaterapią, terapia manualna urazów lub bolesnych miejsc czy poprawa przepływu limfy.

W Centrum Modelowania Sylwetki i Laseroterapii Beauty4Ever wykonujemy:

 • masaże relaksacyjne, które pomagają pozbyć się związanego ze stresem napięcia,
 • masaże klasyczne, które działają odprężająco i poprawiają ukrwienie masowanych partii ciała
 • masaże lecznicze, które mają na celu wsparcie leczenia konkretnych dolegliwości. 

Przed zabiegiem Masażysta przeprowadza wywiad i proponuje odpowiedni dla danej osoby rodzaj masażu.

masaż klasyczny

Masaż klasyczny, jeśli jest wykonywany przez osobę świadomie stosującą tę technikę, poprawia ruchomość stawów, rozluźnia mięśnie, pomaga przywrócić prawidłowy przepływ limfy oraz poprawia ukrwienie skóry. Przyspiesza proces zaopatrywania mięśni w tlen i substancje odżywcze oraz usuwania toksyn z organizmu.

Polecany jest osobom z borykającym się z problemami z kręgosłupem oraz tym, które pracują na siedząco i z tego powodu odczuwają ból w okolicy karku, lędźwi, szyi czy barków.

Klienci i Klientki po urazach, skręceniach i stłuczeniach mogą wesprzeć rehabilitację serią profesjonalnie wykonanych masaży klasycznych, podobnie jak osoby, które odczuwają napięcia mięśni związane ze stresem.

Masowane jest całe ciało Klienta/Klientki, albo wybrane partie, które z różnych powodów wymagają uwagi. 

Czas zabiegu: 45-75 minut

Strefa SPA

Masaże relaksacyjne i klasyczne pobudzające wszystkie zmysły.

 • aromatrapia – masaż olejkami eterycznymi
 • masaż gorącą czekoladą
 • masaż gorącymi kamieniami

Czas zabiegu: 45-75 minut

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny ma na celu redukcję napięć i wprowadzenie Klientki/Klienta w stan odpoczynku. Spokojne, rytmiczne ruchy Masażysty pomagają wyciszyć umysł i odprężyć ciało. W połączeniu z aromatem olejków i spokojną muzyką dają efekt głębokiego relaksu. 

Masaż relaksacyjny redukuje mimowolne napięcie mięśni, poprawia krążenie i przepływ limfy, pomaga redukować psychiczne napięcie i stres. 

Masaż relaksacyjny obejmuje całe ciało lub jego wybrane partie. Polecamy go szczególnie osobom  doświadczającym stresu związanego z pracą lub życiem prywatnym. Korzystny wpływ masażu relaksacyjnego na ogólne samopoczucie wiąże się z poczuciem, że obolałe i napięte partie ciała dostają należną im uwagę i szansę na ukojenie. Zapewniamy spokój i miłą atmosferę, w której nasze Klientki i Klienci mogą skupić się na relaksie.

Czas zabiegu: 45-75 minut

Masaż nóg

Masaże nastawione na pracę z konkretnym problemem:

 • masaż łagodzący obrzęki nóg
 • masaż modelująco-odchudzający
 • masaż redukujący cellulit
 • masaż modelująco – antycellulitowy

Czas zabiegu: 45-75 minut

masaż leczniczy

Masaż leczniczy nastawiony jest na rozwiązanie konkretnych dolegliwości, z którymi Klientka/Klient zgłaszają się do Masażysty. 

Profesjonalnie wykonany masaż leczniczy pozytywnie działa na skórę, stawy, mięśnie i więzadła. Wspiera regulację układu krążenia, układu nerwowego i hormonalnego. 

Masaż leczniczy jest wykorzystywany w leczeniu: schorzeń i bólu kręgosłupa, nerwobóli, zaniku mięśni, chorób reumatycznych, urazów i kontuzji, napięć mięśniowych związanych ze stresem. 

Masowane jest całe ciało Klientki/Klienta lub wybrane partie ciała, np. nogi, głowa, barki, lędźwia, miednica, ramiona, kark.  Masaż leczniczy pozytywnie wpływa na samopoczucie, regularnie wykonywany, daje znaczną poprawę jakości życia u osób z permanentnym lub powracającym bólem i napięciem.

Czas zabiegu: 45-75 minut

Masaże partii ciała

Masaże nastawione na pracę z konkretną partią ciała:

 • masaż głowy
 • masaż twarzy, szyi i dekoltu
 • masaż stóp
 • masaż pleców

Czas zabiegu: 45-75 minut

CENNIK MASAŻE

Blog Expercki

Laser frakcyjny CO2 – bezpieczna metoda usuwania kurzajek.

Dlaczego robią się kurzajki? Kurzajki, czyli brodawki wirusowe, pojawiają się na skórze w wyniku zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Zwykle…

Read more

Korekta opadającej powieki bez skalpela.

Do tej pory tylko chirurdzy wykonywali blefaroplastykę powiek, ale to już nie jest jedyna metoda liftingu powiek. Lekarze medycyny estetycznej…

Read more
WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

WIRUS BRODAWCZAKA ATAKUJE

CZY WIESZ, ŻE KURZAJKĄ MOŻESZ SIĘ ZARAZIĆ WSZĘDZIE? Kurzajki, inaczej brodawki atakują nas niezależnie od naszego wieku i zawsze wiążą…

Read more
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

Read more
Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

Read more
Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Czy wiesz, że zabiegi z użyciem kwasów można robić latem?

Wśród klientów gabinetów medycyny estetycznej powszechne jest przekonanie, że peelingi chemiczne można wykonywać jedynie w okresie jesienno-zimowym. Otóż jest to…

Read more
Close Menu